skautis:akce:tabory:hlasenka-vedeni-tabora

Vedení tábora na táborové hlášence

Záložka: Vedení tábora

Na záložce vidíte informace o vedení tábora - vedoucí, zástupce, zdravotník a hospodář. Stránka kontroluje a zobrazuje informaci o splnění povinné kvalifikace, která je vyžadována předpisy Směrnice k táborům.

Vložení funkcí

Je možné dohledat další osoby pomocí jména nebo rodného čísla.

Editace osob a funkcí

Kliknutím na tlačítko “ Upravit” lze tabulku s vedením editovat. Měnit lidi ve funkcích.

Poznámka:

Pokud je vedoucím tábora někdo jiný, než kdo zakládal hlášenku, zde ho můžete určit vedoucím tábora a následně bude mít přístup do všech záložek tábora jako osoby v roli: „vedoucí/admin oddílu“

Táborový zdravotník musí mít osvědčení o výkonu ZZA, které musí mít zadané ve skautISu ve svých kvalifikacích. Pokud je zdravotník „profesionál” a splňuje potřebnou kvalifikaci (podrobnosti ve Směrnici ke zdravotnickému zajištění zotavovacích akcí), je třeba tuto skutečnost uvést do poznámky, aby šlo údaje uložit.

Táborová hlášenka | Dotazník o tábořišti | Účastníci a jejich počty

skautis/akce/tabory/hlasenka-vedeni-tabora.1535548131.txt.gz · Poslední úprava: 29.08.2018 13:08 autor: David Tureček - Dave