skautis:akce:tabory:hlasenka-vedeni-tabora

Tábory { Mapa stránek }

Tábory: Vedení tábora v táborové hlášence

Záložka: Vedení tábora

Na záložce vidíte informace o vedení tábora - vedoucí, zástupce, zdravotník a hospodář. Stránka kontroluje a zobrazuje informaci o splnění povinné kvalifikace, která je vyžadována předpisem Směrnice k táborům.

Vložení osob k táborovým funkcím

Kliknutím na tlačítko Upravit lze tabulku s vedením editovat - přidat nebo změnit osoby ve funkcích.

Pro přiřazení jednotlivých táborových funkcí lze osoby z jednotky vyhledat podle jména nebo rodného čísla (zadejte hledanou hodnotu do prázdného pole vedle funkce a pomocí ikonky dalekohledu vyhledejte příslušnou osobu).

Po uložení tabulky klikem na tlačítko Uložit získají přiřazení táboroví činovníci příslušnou funkci, která je opravňuje s hlášenkou adekvátně pracovat i bez role Oddíl/Středisko: vedoucí/admin.

! U nové hlášenky lze táborové funkce vyplnit v roli Oddíl/středisko: vedoucí/admin pořádající jednotky.

! Upravit již zadané vedení tábora pak může i osoba s funkcí Vedoucí/zástupce tábora (ale pozor, abyste změnou nesmazali sami sebe a tím si zároveň odepřeli přístup do editace hlášenky).

Poznámka u osoby ve funkci

Táborový zdravotník musí mít osvědčení o výkonu ZZA, které je potřeba mít zadané ve skautISu ve svých kvalifikacích. Pokud je zdravotník „profesionál” a splňuje potřebnou kvalifikaci (podrobnosti ve Směrnici ke zdravotnickému zajištění zotavovacích akcí), je třeba aby měl titul zadaný u své osoby ve skautISu.

Máte-li jako táborového zdravotníka zdravotnického záchranáře nebo absolventa 3. ročníku lékařské fakulty (či další osoby, které nemusí mít zdravotnický kurz), je třeba tuto informaci uvést do poznámky.

NAVIGACETábory

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/hlasenka-vedeni-tabora.txt · Poslední úprava: 04.08.2023 12:27 autor: Veronika Cupalová - Veve