Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


srs

Skautský rezervační systém (neboli SRS) byl vytvořen jako nástroj pro podporu vzdělávacích seminářů Junáka s cílem zjednodušit či zautomatizovat organizační procesy, kterými musí každý seminář projít.


Demoverze je dostupná na https://srs.skauting.cz/ (můžete použít k vyzkoušení a seznámení se systémem).


Instalace

Vše, co potřebujete vědět pro instalaci systému (požadavky, postup instalace, úpravy šablony, …). Dozvědět se více o instalaci systému


Uživatelská příručka

Systém je rozdělen do dvou hlavních částí - webové prezentace a administrace. Obsah i struktura webové prezentace jsou tvořeny prostřednictvím rozhraní v administraci.

Webová prezentace je přístupná z webové adresy, ke které se váže webový prostor, na kterém je systém nainstalován (např. vas-seminar.skauting.cz). Administrace je dostupná v uvedeném příkladě na vas-seminar.skauting.cz/admin. Pokud je uživatel do systému přihlášen a má potřebné oprávnění, tak se mu odkaz do administrace zobrazuje v pravém horním rohu obrazovky. Dozvědět se více o Administraci

Stranou od Administrace je dostupné také Nastavení profilu.


Přehled vydaných verzí

Aktuální verze

verzedatum vydáníodkaz ke staženívelikostpopis verze
3.0.23. 2. 2020stáhnout62,4 MBoprava sestavení release

Přehled starších verzí


Reference

Přehled seminářů, kde byl nebo je v současné době SRS použit. Zobrazit Reference


Tým

Tým lidí, kteří se na SRS podíleli či podílí. Zobrazit Tým


Podpora

Pokud nenajdete odpověď na svou otázku v této nápovědě a nestačí Vám ani testovací web nebo pokud potřebujete pomoct s instalací a nastavením systému pro Váš vzdělávácí seminář, tak se můžete obrátit na některý z našich kontaktů. Poskytujeme podporu po e-mailu, Skypu, na Slacku či osobně přímo na poradách Vašeho týmu či samotné akci.

srs.txt · Poslední úprava: 03.02.2020 23:34 autor: Martin Němec - Ben