srs

Skautský rezervační systém (neboli SRS) byl vytvořen jako nástroj pro podporu vzdělávacích seminářů Junáka s cílem zjednodušit či zautomatizovat organizační procesy, kterými musí každý seminář projít.

Demoverze je dostupná na https://srs.skauting.cz/ (můžete použít k vyzkoušení a seznámení se systémem).

Instalace

Vše, co potřebujete vědět pro instalaci systému (požadavky, postup instalace, úpravy šablony, …). Dozvědět se více o instalaci systému

Uživatelská příručka

Systém je rozdělen do dvou hlavních částí - webové prezentace a administrace. Obsah i struktura webové prezentace jsou tvořeny prostřednictvím rozhraní v administraci.

Webová prezentace je přístupná z webové adresy, ke které se váže webový prostor, na kterém je systém nainstalován (např. vas-seminar.skauting.cz). Administrace je dostupná v uvedeném příkladě na vas-seminar.skauting.cz/admin. Pokud je uživatel do systému přihlášen a má potřebné oprávnění, tak se mu odkaz do administrace zobrazuje v pravém horním rohu obrazovky. Dozvědět se více o Administraci

Stranou od Administrace je dostupné také Nastavení profilu.

Přehled vydaných verzí

Aktuální verze

Aktuální verzi si můžete stáhnout zde.

Kompletní přehled vydaných verzí a změny v nich najdete na GitHubu.

Reference

Přehled seminářů, kde byl nebo je v současné době SRS použit. Zobrazit Reference

Tým

Tým lidí, kteří se na SRS podíleli či podílí. Zobrazit Tým

Podpora

Pokud nenajdete odpověď na svou otázku v této nápovědě a nestačí Vám ani testovací web nebo pokud potřebujete pomoct s instalací a nastavením systému pro Váš vzdělávácí seminář, tak se můžete obrátit na některý z našich kontaktů. Poskytujeme podporu po e-mailu, Skypu, na Slacku či osobně přímo na poradách Vašeho týmu či samotné akci.

srs.txt · Poslední úprava: 12.11.2020 16:25 autor: Jan Staněk