srs:nastaveni-profilu

Nastavení profilu

Nastavení profilu je přístupné všem uživatelům, kteří jsou přihlášeni do systému. Do Nastavení profilu se uživatel dostane z administrace i webové prezentace kliknutím na své uživatelské jméno v pravém horním rohu obrazovky.

Nastavení profilu je rozděleno do 4 záložek.

Osobní údaje

Umožňuje uživateli porovnat údaje, které jsou o něm evidovány v systému skautIS s údaji, které jsou o něm evidovány v SRS, zvolit správnou variantu a synchronizovat údaje se skautIS.

Doplňující informace

Umožňuje uživateli vyplnit text o sobě. V současné době má uplatnění jen pro lektory - tato informace je poté zobrazována v anotaci programu.

Můj harmonogram semináře

Zobrazuje formou agendy programy, které má uživatel zapsané. Zobrazuje i odkaz na stažení a vytisknutí.

Seminář - účast, platba, tisk potvrzení

Zobrazuje uživateli údaje o jeho vztahu k semináři - roli, výši účastnického poplatku, zda je evidováno, že zaplatil účastnický poplatek. V případě zaplacení poplatku formou převodu na účet se zobrazuje také odkaz k vytisknutí potvrzení o zaplacení na účet.

srs/nastaveni-profilu.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1