skautis:kvalita:nove-individualni-hodnoceni

Individuální hodnocení

Vyberte:

1. Jednotka (družina, oddíl, středisko, ORJ…)
  2. Akce (tábor, čekatelský kurz, vůdcovský kurz)
  • Tábory a kurzy je možné hodnotit až po skončení
  • Oddíly je možné hodnotit až od 1.4. za aktuální rok
  • Ve chvíli, kdy vyplní individuální hodnocení alespoň tři osoby. Je možné načíst individuální hodnocení, které následně zobrazí ve kterých bodech se schodujete. Vše je anonymní tutíž nikdo neuvidí, jakou jste volili odpověď.

Hodnocení pro jednotku:

Je důležité, aby když provádíte individuální hodnocení, všichni vyplňovali hodnocení pro správnou jednotku/akci a správný rok.

1. Krok - založení individuálního hodnocení

Při zakládání individuálního hodnocen a následného načtení pro celou jednotku dejte pozor aby všichni zadávali jednotné údaje. Jako je rok a typ hodnocení.

2. Krok - vyplňování

• Jakmile jste založili individuální hodnocení, můžete začít vyplňovat
  • V průběhu nezapomínejte své výsledky ukládat
  • Můžete se vrátit zpět k rozpracovanému hodnocení
  • Vpravo dole je počitadlo, kolik jste již vyplnili odpovědí - možnost průběžně ukládat
  • Individuální hodnocení si může udělat každý člen sám a následně si ho vyhodnotit

Hodnocení pro akci

1. Krok - založení individuálního hodnocení

• Typ hodnocení - akce
  • Jednotka se vyplní automatiky
  • Rok hodnocení - logicky o který rok se jedná
  • Typ hodnocení - zotavovací/nezotavocací akce, před vyplňováním připomenout členům, o jaké hodnocení se jednalo. (Velmi častá chyba)
  • Tábor - nabízí to všechny tábory ve středisku opět dát pozor aby to byl ten váš.

2. Krok - vyplňování

• Vpravo dole je počitadlo, kolik jste vyplnili odpovědí, je možné je v průběhu ukládat.

Ukázka otázek

• Vždy můžete vybrat pouze jednu odpověď

Hodnicení kvality | Vyhodnocení

skautis/kvalita/nove-individualni-hodnoceni.1512037809.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:43 (upraveno mimo DokuWiki)