skautis:kvalita:nove-individualni-hodnoceni

HK: Individuální hodnocení jednotlivcem

Záložka: Kvalita » Hodnocení

Osobní hodnocení k akci nebo jednotce zadáváte sami za sebe jako účastník/člen týmu nebo člen dané jednotky (jedná se o anonymní subjektivní názor). Všechna odevzdaná individuální hodnocení se pak načtou do jednoho celkového hodnocení.

Pokud vás někdo vyzval k hodnocení akce či jednotky, je potřeba ve skautISu v hlavním levém menu přejít na záložku Kvalita a podzáložku Hodnocení.

Upozornění:

• Vždy si nejprve ujasněte, zda hodnotíte akci nebo jednotku.
  • Tábory a kurzy je možné hodnotit až po jejich skončení.
  • Oddíly je možné hodnotit až od 1.4. za aktuální rok.
  • Vše je anonymní - nikdo neuvidí, jakou jste volili odpověď.

Vyberte:

1. Jednotka (družina, oddíl, středisko, ORJ…)
  2. Akce (tábor, čekatelský kurz, vůdcovský kurz)
  • Tábory a kurzy je možné hodnotit až po skončení
  • Oddíly je možné hodnotit až od 1.4. za aktuální rok - v roce 2020 je posun na 8.4.
  • Ve chvíli, kdy vyplní individuální hodnocení alespoň tři osoby. Je možné načíst individuální hodnocení, které následně barevně zobrazí ve kterých bodech se schodujete.
  • Vše je anonymní tudíž nikdo neuvidí, jakou jste volili odpověď.

Hodnocení pro jednotku:

Je důležité, aby když provádíte individuální hodnocení, všichni vyplňovali hodnocení pro správnou jednotku/akci a správný rok.

1. Krok - založení individuálního hodnocení

Při zakládání individuálního hodnocení a následného načtení pro celou jednotku dejte pozor aby všichni zadávali jednotné údaje. Jako je rok a typ hodnocení.

2. Krok - vyplňování

• Jakmile jste založili individuální hodnocení, můžete začít vyplňovat
  • V průběhu nezapomínejte své výsledky ukládat
  • Můžete se vrátit zpět k rozpracovanému hodnocení
  • Vpravo dole je počitadlo, kolik jste již vyplnili odpovědí - možnost průběžně ukládat
  • Individuální hodnocení si může udělat každý člen sám a následně si ho vyhodnotit

Hodnocení pro akci

1. Krok - založení individuálního hodnocení

• Typ hodnocení - akce
  • Jednotka se vyplní automatiky
  • Rok hodnocení - logicky o který rok se jedná
  • Typ hodnocení - zotavovací/nezotavocací akce, před vyplňováním připomenout členům, o jaké hodnocení se jednalo. (Velmi častá chyba)
  • Tábor - nabízí to všechny tábory ve středisku opět dát pozor aby to byl ten váš.

2. Krok - vyplňování

• Vpravo dole je počitadlo, kolik jste vyplnili odpovědí, je možné je v průběhu ukládat.

Ukázka otázek

• Vždy můžete vybrat pouze jednu odpověď

Hodnocení kvality | Vyhodnocení

skautis/kvalita/nove-individualni-hodnoceni.txt · Poslední úprava: 27.09.2023 14:53 autor: Veronika Cupalová - Veve