skautis:jednotka:podrizene-jednotky

Podřízené jednotky

Tato stránka umožňuje zobrazovat a spravovat podřízené jednotky. Pro oddíl se zobrazí družiny, pro středisko oddíly a tak dále.

Seznam Podřízených jednotek

Filtrování

Ve výchozím stavu se zobrazuje přehled podřízených jednotek, které nemají ukončenou platnost. Je-li zaškrtnut přepínač Zobrazit i historii, dojde po obnovení seznamu tlačítkem Hledat k zobrazení všech podřízených jednotek.

Nová jednotka

Je-li to u vybrané jednotky možné a pokud je člověk přihlášen ve správné roli (typicky vedoucí/admin dané jednotky), zobrazí se tlačítko Nová jednotka. Po kliknutí na tlačítko se otevře formulář Založení jednotky. Z úrovně oddílu se přidávají družiny, z úrovně střediska oddíly a tak dále.

Tlačítko Nová jednotka

Při zakládání nové jednotky je potřeba vyplnit povinné údaj, což jsou Název jednotky a Evidenční číslo jednotky, v některých případech se také vybírá Typ jednotky. Volitelně je možné uvést i další údaje. Evidenční číslo musí být jedinečné (viz též Identifikace organizačních jednotek Junáka), družiny se většinou číslují od jedničky. Jednotka je založena po kliknutí na tlačítko Vytvořit, operace se zruší kliknutím na tlačítko Storno.

Zadané údaje je možné měnit i po vytvoření na stránce Základní údaje jednotky.

Založení jednotky

Zrušení jednotky

Obnovení jednotky

skautis/jednotka/podrizene-jednotky.1516356068.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:42 (upraveno mimo DokuWiki)