skautis:jednotka:majetek:nastaveni-tabulky-polozek-skladu

Majetek: Nastavení tabulky položek skladu

O každé položce majetku můžete evidovat velké množství informací, mít je tedy všechny zobrazeny v jedné tabulce by bylo nepřehledné. Navíc každý uživatel potřebuje vidět jinou sadu údajů.

Proto jsou tedy položky majetku zobrazeny v tzv. CHYTRÉ TABULCE .

Chytrou tabulku si můžete vzhledově přizpůsobit svým potřebám a usnadnit si tak práci, obzvláště, když některé činnosti pravidelně opakujete. Můžete v ní sloupce skrývat i přidávat, řadit ji, seskupovat i filtrovat. Podrobnější informace, jak si tabulku přizpůsobit, naleznete v článku Ovládání skautISu: Chytrá tabulka.

Kromě základního filtru chytré tabulky byly ale k tabulce přidány i dodatečné filtry, které naleznete v horní části tabulky. Jedná s o tyto filtry:

1. I podřízené sklady

2. Ve skladu

3. Vyřazené položky

skautis/jednotka/majetek/nastaveni-tabulky-polozek-skladu.1662315069.txt.gz · Poslední úprava: 04.09.2022 18:11 autor: Jindřiška Voltrová