skautis:dotace:zalohy-a-dotace

..Dotace { Mapa stránek } | ..Dotace na opravy a údržbu stavebVyúčtování dotace a její odevzdání..

Dotace: Záložka Zálohy a dotace

Záložka Zálohy a dotace zobrazuje informace o žádosti o dotaci a poskytnutých platbách. Je rozdělena do následujících částí:

• Stav žádosti o dotaci
    • V této části je zobrazen stav žádosti a informace o tom, zda je dotace schválena.
    • Důležitou informací je pak Variabilní symbol (v případě dotace 9200 se jedná o Specifický symbol), pod kterým obdrží vaše akce zálohu dotace v případě, že o ni žádá.
      V případě vzniku přeplatku po provedeném vyúčtování použijte toto číslo pro zpětné zaslání prostředků na bankovní účet ústředí.
  • Rozhodnutí o dotaci
    Jedná se o doplňkové informace o schvalované dotaci:
    • Stav rozhodnutí
    • Datum schválení rozhodnutí OJ
    • Dotace na akci
    • Procento dotace na jejích nákladech
    • Maximální hodnota dotace
      Tabulka zobrazuje rozdělení dotace podle kurzů vzdělávací akce.
      Tato informace je dostupná pro dotace 9200.
    • Stažení - pomocí odkazu můžete stáhnout rozhodnutí ve formátu PDF.
  • Přehled plateb dotace
    • Nad tabulkou záloh máte zobrazenu informaci o částce, kterou zbývá doplatit a o vyplacených celkových zálohách.
    • CHYTRÁ TABULKA záloh pak zobrazuje všechny platby, které vám budou zaslány. Každá platba je dle svého termínu zařazena do správného období (jaro, léto, podzim) a zasílá se pro každé období vždy pouze jednou. Řádek Vyúčtování slouží pro vypořádání nedoplatku, nebo přeplatku přidělené dotace a odeslaných záloh.

..Dotace | ..Dotace na opravy a údržbu stavebVyúčtování dotace a její odevzdání..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/zalohy-a-dotace.txt · Poslední úprava: 12.10.2021 08:23 autor: Jindřiška Voltrová