skautis:akce:vzdelavaci:ucastnici:prihlasit-osobu

Přihlašování účastníka vzdělávací akcí

Pro přihlášení nového účastníka použijte tlačítko Přihlásit osobu (je potřeba pracovat v roli, jež umožňuje editaci akce, zpravidla “VzA: vedoucí„). Tlačítko slouží pouze pro organizátory, potenciální účastníci tlačítko nevidí.

Přidání účastníka

Je nutné pro konkrétní kurz vyhledat správnou osobu pomocí zvoleného identifikátoru.

Nezapomeňte na to, že při vyhledávání mimo svou jednotku potřebujete využít rodná čísla

Nebo založit novou osobu u nečlena organizace, pokud už nebyla založena předtím nikým jiným - v tom případě jí půjde vyhledat (zadávání nečlenů je dobrovolné s výjimkou akreditovaných kurzů, kde je to nutné pro vydávání osvědčení, které náleží i nečlenům). Po vyhledání nezapomeňte Uložit tlačítkem.

Vzdělávací akce | Účastníci

skautis/akce/vzdelavaci/ucastnici/prihlasit-osobu.1550653913.txt.gz · Poslední úprava: 20.02.2019 09:11 autor: David Tureček - Dave