skautis:akce:tabory:taborove-e-prihlasky-zasilane-zpravy

Táborové e-přihlášky: Náhledy zasílaných e-mailů

Výzva k vyplnění e-přihlášky

Táborové e-přihlášky: E-mail s výzvou k vyplnění e-přihlášky

Pokud osoba obdrží tento e-mail, znamená to, že byla vedením tábora pozvána k účasti na táboře a má vyplnit táborovou e-přihlášku.

Táborovou e-přihlášku je nutné vyplnit pomocí odkazu v odstavci Odkaz pro vyplnění e-přihlášky.

Odkaz pro vyplnění e-přihlášky má omezenou platnost! Platnost tohoto odkazu je uvedena v části s odkazem pro vyplnění a je přednastavena na 14 dní od odeslání výzvy. Odkaz ale může pozbýt platnosti ještě před vypršením této lhůty, a to tehdy, pokud již bylo přihlašování účastníků ukončeno (uplynulo přednastavené datum uzavření přihlášek).

Co dělat, když je odkaz na e-přihlášku neplatný?

V části Zpráva od vedoucího naleznete informace zaslané přímo vedoucím tábora, které se vztahují přímo k tomuto táboru.

Postup pro vyplnění e-přihlášky naleznete v tomto článku: Jak vyplnit táborovou e-přihlášku.

Zasílané zprávy v případě potvrzené účasti

Zpráva pro účastníka při potvrzené účasti

Zpráva s instrukcemi pro platbu na účet

Táborové e-přihlášky: E-mail s potvrzením účasti zasílaný účastníkovi při platbě na účet

Zpráva s instrukcemi pro platbu v hotovosti

Táborové e-přihlášky: E-mail s potvrzením účasti zasílaný účastníkovi při platbě v hotovosti

Zpráva pro vedení tábora při potvrzené účasti

Táborové e-přihlášky: E-mail s potvrzením účasti zasílaný vedení tábora

Zasílaná zpráva v případě odmítnuté účasti

Táborové e-přihlášky: E-mail s výzvou k vyplnění e-přihlášky

Odmítne-li osoba účast na táboře, přijde oběma zúčastněním stranám stejně formulovaný e-mail.

V případě, že došlo k omylu a účast odmítnuta být neměla, může vedoucí tábora ručně účast potvrdit v seznamu účastníků.

NAVIGACETáboryÚčastníci a přihláškyTáborové e-přihlášky

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/taborove-e-prihlasky-zasilane-zpravy.txt · Poslední úprava: 08.03.2023 08:50 autor: Jindřiška Voltrová