skautis:akce:tabory:odeslani-taborove-e-prihlasky

Táborové e-přihlášky: Odeslání e-přihlášky

Výchozí stránkou pro odeslání e-mailů s odkazem na vyplnění táborové e-přihlášky je stránka Účastníci a přihlášky, sekce Seznam účastníků.

Před vlastním odesíláním e-přihlášek doporučujeme nastavit výchozí hodnoty e-přihlášky.

Postup pro odeslání e-přihášky je pak následující:

1. Do tabulky Seznam účastníků přidejte předpokládané účastníky.
    U účastníků, kterým ještě nebyla e-přihláška zaslána, bude uložen stav e-přihlášky „Neodesláno“.
  2. Stiskněte tlačítko Táborové e-přihlášky.
  3. Zobrazí se stránka s tabulkou pro výběr účastníků. Vyberte osoby, kterým chcete e-mail s odkazem na přihlášku zaslat (pomocí checkboxu, jako je to u aktualizace údajů).
    Může vybrat třeba jen část osob a v rámci toho jim změnit výchozí hodnoty přihlášky.
  4. Stiskněte tlačítko Pokračovat k odeslání, které vás převede na stránku Odeslání táborové e-přihlášky, kde bude moci buď jen potvrdit přednastavené údaje, nebo je individuálně pro tuto rozesílku upravit a hlavně v tomto kroku žádosti odeslat.
    Po odeslání žádosti se v tabulce u vybraných osob zobrazí stav e-přihlášky „Čeká“ (oranžové kolečko) a tlačítko s odkazem na konkrétní e-přihlášku.

Výběr osob k odeslání odkazů na e-přihlášky

Reálné odeslání odkazu táborové e-přihlášky

skautis/akce/tabory/odeslani-taborove-e-prihlasky.1673343220.txt.gz · Poslední úprava: 10.01.2023 09:33 autor: Jindřiška Voltrová