skautis:akce:tabory:hlasenka-skutecne-pocty

Tábory { Mapa stránek }Účastníci a přihlášky

Tábory: Skutečné počty účastníků po táboře

Jedinou povinnou částí pro odevzdání konečné táborové hlášenky je vyplnění skutečnosti celkového počtu osobodnů a děťodnů - toto je možné vyplnit pouze u táborů, které byly schváleny střediskem a již proběhly.

Skutečný počet účastníků po táboře se zadává v horní části stránky, a to třemi způsoby:

Ruční doplnění skutečnosti

Položku Dopočítat skutečné počty v bloku Automatické vyplňování počtu účastníků ponechejte na hodnotě NE.

Poté ručně upravte skutečné počty účastníků podle toho, kolik vás na táboře reálně bylo.

Z takto zadaných skutečných počtů, které se propíší také do horní části Souhrnné statistiky, se automaticky vypočítají skutečné Děťodny a Osobodny požadované pro konečné odeslání skutečnosti.

Automatické doplnění skutečnosti

Pro automatické dopočítání je potřeba mít vyplněný jmenný seznam skutečných účastníků. Ten je nepovinnou součástí evidence táborů ve skautISu, ale pro funkci automatického doplnění skutečných počtů účastníků je nezbytný. Poté musíte povolit funkci Dopočítat skutečné počty:

Nyní se vám počty účastníků automaticky propisují do Souhrnné statistiky. Děťodny a Osobodny v ní stále můžete ručně upravovat, pokud potřebujete.

Pokud při aktivní funkci Automatického dopočítávání počtu účastníků měníte hodnoty v položkách seznamu účastníků (Předpokládaná/Skutečná účast, Počet skutečných dní atp.), je potřeba pro správné propsání změn do Souhrnné statistiky znovu načíst stránku v prohlížeči (Reload).

Kombinace automatického dopočítání + ruční úpravy

Automaticky vypočítané a dosazené skutečné Děťodny a Osobodny můžete ještě dodatečně ručně upravit:

U ručně editovaných údajů se objeví vykřičník. Pokud chcete, můžete je nechat opět automaticky přepočítat podle zadaných skutečných počtů účastníků.

NAVIGACETáboryÚčastníci a přihlášky

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/hlasenka-skutecne-pocty.txt · Poslední úprava: 04.08.2023 13:07 autor: Veronika Cupalová - Veve