skautis:akce:tabory:hlasenka-pocty-ucastniku-pred-taborem

Tábory { Mapa stránek }Účastníci a přihlášky

Tábory: Předpokládané počty účastníků před táborem

Jedná se o souhrnnou statistiku počtu účastníků a jejich rozdělení dle kategorií. Tyto údaje jsou dobrovolné, odeslání táborové hlášenky není podmíněno jejich vyplněním.

Předpoklad počtu účastníků před táborem se zadává v horní části stránky, a to třemi způsoby:

Ruční zadání děťodní a osobodní

Pokud nevyužíváte seznam účastníků s automatickým dopočítáním počtů účastníků nebo například víte o změnách v souhrnných počtech oproti seznamu ve skautISu, zadejte součty ručně přes tlačítko Zadat ručně děťodny a osobodny.

Při ručním zadávání počtů účastníků je potřeba také v další tabulce manuálně nastavit počet účastníků v jednotlivých výchovných kategoriích (tyto součty se automaticky promítnou do horní tabulky Souhrnná tabulka - Předpoklad):

Automatické generování děťodní a osobodní

Pro automatické vyplňování počtů je potřeba mít vyplněnou spodní tabulku se seznamem účastníků. Poté klikněte na tlačítko Změnit volbu:

Přepínač u položky “Dopočítat předpokládané počty” přepněte na hodnotu ANO a uložte.

Kombinace automatického dopočítání + ruční úpravy

Lze také nechat údaje spočítat automaticky a pak je zase ručně upravit. V tom případě se vám po automatickém dopočítání a následné ruční úpravě děťodní a osobodní u součtů objeví vykřičníky s upozorněním. Můžete je pak opět nechat automaticky dopočítat z vyplněné tabulky účastníků.

NAVIGACETáboryÚčastníci a přihlášky

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/hlasenka-pocty-ucastniku-pred-taborem.txt · Poslední úprava: 04.08.2023 13:55 autor: Veronika Cupalová - Veve