skautis:snemy

Na stránce se pracuje. Je něco co tu chybí? Dej nám vědět na podpora@skaut.cz

Pro všechny sněmy obecně platí:

• pro práci, kterou provádí jednotka (prostřednictvím své rady/některého z činovníků) je třeba pracovat v roli Vedoucí/Administrátor jednotky. Je to zejména: svolání sněmu, zadání kandidátní komise, zadání výsledků voleb, vložení zápisu.
  • pro práci, kterou provádí sněm nebo jeho orgány (komise) je potřeba pracovat v roli Účastník sněmu. Je to zejména: zadání kandidátů, schválení kandidátů.
  • pro práci spojenou s účastí na sněmu je třeba pracovat v roli Účastník sněmu. Je to zejména prohlížení kandidatur.
  • pro to, aby se výsledky sněmu projevily, je třeba aby sněm byl uzavřený. Je to zejména započítání zvolených delegátů na další sněmy.
  • sněm zadaný do skautISu nelze zrušit, protože jde fakticky o jeho svolání. V nezbytných případech kontaktujte technickou podporu prostřednictvím helpdesku.

Upozornění pro organizátory sněmů ZOJ (střediskové sněmy): Jako aktuální se počítá sněm s nejzazším datem konání. Pokud tedy máte založených několik po sobě se konajících sněmů, delegáti na ostatní sněmy musí být zvoleni na posledním z nich, jinak se výsledky neprojeví.

V každém případě je potřeba sněm uzavřít, jinak se výsledky z něj neprojeví!

skautis/snemy.1564998724.txt.gz · Poslední úprava: 05.08.2019 09:52 autor: David Tureček - Dave