skautis:osoba:ucet-role

Účet a role ve skautISu

Potřebujete-li zkontrolovat jaké máte role, ověřit účet nebo někomu přidáváte novou roli. To vše můžete upravit zde.

Uživatelský účet

• Vygenerování nového bezpečnostního kódu (pokud potřebujete nový bezpečnostní kód)
  • Změna hesla k účtu (v prípadě, že jste se rozhodli, změnit heslo k vašemu účtu důkladně si ho zapamatujte)
  • Nastavení zpráv (Vadí vám, že vám chodí příliš mnoho zpráv, nastavte si co chcete aby vám chodilo)
  • Nastavení používaných rolí (často si chceme nějaké role skrýt, nebo v nich již nepracovat, správu rolí naleznete zde)

Ověření účtu

Ověřené účty slouží k nevyvratitelnému potvrzení identity uživatelů, kteří ve skautISu provádějí kroky s významnými právními dopady (např. vyúčtování dotací). Typicky je potřebují statutární orgány (vedoucí střediska, předseda rady OJ). Pro běžné uživatele není ověření účtu potřeba.

Označení neověřeného účtu

Označení ověřeného účtu

Je možnost si ověřený souhlas kdykoliv stáhnou.

skautis/osoba/ucet-role.1526545742.txt.gz · Poslední úprava: 17.05.2018 08:29 autor: David Tureček - Dave