Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:6-5-1

skautIS (verze 6.5.1)

do provozu nasazena: 14.7.2013 v 23.17
číslo verze: 6.5.1.37798

Význam ikon v change logu:

Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce)

nové funkce:

[TR8223] 'STS: Data v zahraničí' (uživatelé STS | Změna služeb zvoleného čísla) - V STS (u operátora T-Mobile) jsou zavedeny nové balíčky a varianty datového zvýhodnění v zahraničí. skautIS na to reaguje a volby nově nabízí. - Každý uživatel si u svého hlasového čísla může v nové volbě „Data v zahraničí“ vybrat, zda nějaká data chce aktivovat, a pak si volí konkrétní typ služby v závislosti na zóně, ve které bude data využívat a takovém datovém limitu, který chce mít nastaven (podle toho se pak odvíjí cena služby). - Změna služby prochází standardním procesem schválení pověřené osoby. - Ústřední administrátor STS má možnost služby standardně měnit i ve své administraci.

vylepšení:

[TR8229] Zprávy: Zrychleno načítání úvodní stránky se zprávami (zprávy jsou rozděleny na aktivní a koš v samostatných tabulkách v DB).

[TR8219] Tábory: Rozšířena validační hláška k povinným údajům ohledně GPS souřadnic u putovních táborů.

[TR8237] Tábory: V rámci zpřehlednění údajů se v rozpočtu/skutečnosti tábora se na straně příjmů již nezobrazují sloupce s automatickým převodem na účastníka či den, neboť šlo o částečně zavádějící údajů.

[TR8236] GA: Rozšířena informační hláška při zakládání e-mailu - co znamená nastavit si adresu jako hlavní mail.

[TR8235] Přihlášení: Pokud je při přihlášení zablokovaný účet, nově se v hlášce zobrazuje i odkaz na stránku v nápovědě, co to znamená a co s tím lze dělat.

[TR8198] STS: Stránka pro blokaci SIM karty v případě ztráty či krádeže zobrazuje novou podobu informací a je přehledněji zpracována.

[TR8221] Časopisy: Ústřední „VIP“ seznam rozesílek časopisů obsahuje možnost měnit termíny rozesílek a mazat záznamy i na základě výběru řádků v seznamu.

opravy:

[TR8218] Tábory: Již je možné smazat i tábor, který měl vyplněny údaje pro MHMP.

[TR8226] Kvalita: Zrychlen a opraven přehled zapojení jednotek do hodnocení kvality z republikového pohledu.

systémové úpravy:

[TR8264] Service: Opraven problém v chybovém hlášení kolem uvítacích balíčků.

[TR8263] Service: Vyřešen problém s přihlašováním do systémové mailové schránky (POP3 protokol).

[TR8211] Service: Upomínání nezaplacených faktur se nově spouští méně často (aktuálně jednou za hodinu).

[TR8223] STS: V nastavení doplňkových služeb je možné zaškrtnou příznak „data v zahraničí“, a pak se služby zobrazí ve speciálním seznamu datových roamingů.

skautis/nove-verze/6-5-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)