Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:5-6-1

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
skautis:nove-verze:5-6-1 [21.03.2018 07:57]
david322 [systémové úpravy:]
skautis:nove-verze:5-6-1 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 126: Řádek 126:
 ====systémové úpravy:​==== ====systémové úpravy:​====
 <faicon fa fa-cogs> [TR6278] STS: Příznak TE_TelephonyUnit.RegistrationService nastavením na 0 (false) umožňuje vypnout uplatňování vstupních a výstupních registračních poplatků do STS (využíváno pro zaměstnance KÚJ). <faicon fa fa-cogs> [TR6278] STS: Příznak TE_TelephonyUnit.RegistrationService nastavením na 0 (false) umožňuje vypnout uplatňování vstupních a výstupních registračních poplatků do STS (využíváno pro zaměstnance KÚJ).
 +
 <faicon fa fa-cogs> [TR6044] SLSK verze: Do nastavení skautISu byl přidán klíč UnitPrefix, který obsahuje název organizace, který se využívá např. v Registru jednotek (pro CZ verzi: Junák - svaz skautů a skautek ČR; pro SLSK verzi: Slovenský skauting) <faicon fa fa-cogs> [TR6044] SLSK verze: Do nastavení skautISu byl přidán klíč UnitPrefix, který obsahuje název organizace, který se využívá např. v Registru jednotek (pro CZ verzi: Junák - svaz skautů a skautek ČR; pro SLSK verzi: Slovenský skauting)
 +
 <faicon fa fa-cogs> [TR6262] SLSK verze: Ve slovenské verzi skautISu je opět používán typ oddílů jako v CZ verzi. Pouze je nabídka typů oddílů mnohem širší a každý oddíl musí mít v daný okamžik právě jeden typ oddílu zvolen. <faicon fa fa-cogs> [TR6262] SLSK verze: Ve slovenské verzi skautISu je opět používán typ oddílů jako v CZ verzi. Pouze je nabídka typů oddílů mnohem širší a každý oddíl musí mít v daný okamžik právě jeden typ oddílu zvolen.
 +
 <faicon fa fa-cogs> [TR6117] Vyřešen systém automatického neodhlašování z počítačů v KÚJ. <faicon fa fa-cogs> [TR6117] Vyřešen systém automatického neodhlašování z počítačů v KÚJ.
 +
 <faicon fa fa-cogs> [TR6279] STS: V rámci zavedení fakturačních skupin se generují příkazy k inkasu pro jednotlivé skupiny zvlášť a je možné je stahovat přehledně v seznamu ústředí STS. <faicon fa fa-cogs> [TR6279] STS: V rámci zavedení fakturačních skupin se generují příkazy k inkasu pro jednotlivé skupiny zvlášť a je možné je stahovat přehledně v seznamu ústředí STS.
 +
 <faicon fa fa-cogs> [TR6087] STS: ADMIN-STS má nově možnost provádět i párování telefonních čísel ve skautISu bez nutného procesu zasílání zpráv na TM (pro úpravu a kontrolu údajů dle DB T-Mobilu). <faicon fa fa-cogs> [TR6087] STS: ADMIN-STS má nově možnost provádět i párování telefonních čísel ve skautISu bez nutného procesu zasílání zpráv na TM (pro úpravu a kontrolu údajů dle DB T-Mobilu).
 +
 <faicon fa fa-cogs> [TR6087] STS: Administrace tarifů v STS je rozšířena o možnost označit datový tarif jako tarif umožňující spárování tarifu s klasickými hlasovými tarify. <faicon fa fa-cogs> [TR6087] STS: Administrace tarifů v STS je rozšířena o možnost označit datový tarif jako tarif umožňující spárování tarifu s klasickými hlasovými tarify.
skautis/nove-verze/5-6-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)