skautis:nove-verze:14-9

skautIS (verze 14.9)

do provozu nasazeno: 3.3.2024 22:33
číslo verze: 14.9

Význam ikon v change logu:

Vylepšení a změny

(TR74970,75578) Exporty: Export jednotek - Nově lze v exportu omezit záznamy i na jednotku - po jejím výběru budou exportovány pouze její podřízené jednotky vyhovující dalším zadaným kritériím. Dále lze v definici exportu omezit záznamy i na typ jednotky (všechny úrovně) a tento údaj lze také ve výsledném exportu zobrazit.

(TR74348) VzA: Termíny kurzů - V rámci definice termínu kurzu je nutné definovat, o jakou formu účasti se bude jednat - Prezenční (standardní), Prezenční (3 hodiny nebo méně), Online (3 a více hodin), Online (méně jak 3 hodiny).

(TR74656) Dotace: Rozhodnutí o dotaci - V rámci definice šablony rozhodnutí byl přidán nový pruh „Nadpis“, pomocí kterého lze nyní specifikovat i nadpis výsledného dokumentu.

(TR74347,75002) Dotace: Závěrečný rozpočet - Na stránce Závěrečný rozpočet lze k vyúčtování dotace nově přidat soubor s výsledovkou.

(TR74673) Dotace: Položky rozpočtu - V případě potřeby je možné u konkrétního typu dotace definovat alternativní názvy jednotlivých položek rozpočtu (jak předpokladu, tak i skutečnosti).

(TR74345,75579) Dotace: Detail žádosti - Nově lze u konkrétního typu dotace definovat alternativní otázky v žádosti o dotaci.

(TR74346,75579) Dotace: Vyhodnocení projektu - Nově lze u konkrétního typu dotace definovat alternativní otázky pro vyhodnocení projektu dotace.

skautis/nove-verze/14-9.txt · Poslední úprava: 03.03.2024 22:25 autor: Jindřiška Voltrová