skautis:nove-verze:14-8-1

skautIS (verze 14.8.1)

do provozu nasazeno: 6.2.2024 23:10
číslo verze: 14.8.1

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR74509) Jednotky: Místo působení při zakládání nové jednotky - U nově zakládané jednotky se dá vybrat rovnou místo působení pomocí našeptávání existujících obcí/měst, případně okresů a krajů. Navíc pokud existuje více obcí v republice se stejným názvem, tak je u nich v hranaté závorce uvedeno, v jakém je okrese, takže se dá vždy vybrat ta správná.

(TR69249,72960) Exporty: Export jednotek - Byl přidán nový typ exportu, a to export údajů o jednotkách, dostupný z menu „Exporty“. Export funguje na stejném principu jako export osob, tzn. lze vybírat z připravených exportů, vytvářet nové exporty, lze exportovat do Excelu, PDF nebo případně zobrazit export v jednoduché HTML tabulce. Exportovat lze základní údaje o jednotkách, zároveň lze export omezit na rok registrace, zaměření nebo typ oddílu.

Vylepšení a změny

(TR74509) Jednotky: Místo působení - V rámci editace existující jednotky se v našeptavání při výběru obce působení zobrazuje za názvem obce/města v hranaté závorce i název okresu, kde daná obec/město je. Díky tomu je možné snadno rozlišit správnou obec i v případě, že v republice existuje více obcí se stejným názvem.

(TR72297) Osoby: Sjednocení zadávání RČ - V rámci celého systému bylo sjednoceno zadávání rodného čísla ve formulářích. Nově lze použít variantu s i bez lomítka.

(TR68791) Správa VzA: Přehled schvalování - Stránka pro potřeby ústředního schvalování VzA byla designově a výkonově upravena.

Opravy

(TR73168) Sněmy: Delegáti - Opravena situace, kdy se neaktualizoval seznam delegátů otevřeného sněmu v případě, že v jednotce došlo u hostujícího člena ke změně činovnické funkce (ukončení, přidání).

(TR74076) Registrační kategorie - Tlačítko pro přidávání registračních kategorií se chybně zobrazovalo i v případě odevzdané registrace.

(TR74961) Táborové e-přihlášky - Opraven problém při ukládání nastavení e-přihlášky.

(TR74554) Dotace - Opravena chyba při zakládání dotace VzA, pokud žádná akce neexistovala.

skautis/nove-verze/14-8-1.txt · Poslední úprava: 07.02.2024 12:53 autor: Veronika Cupalová - Veve