skautis:nove-verze:14-7-5

skautIS (verze 14.7.5)

do provozu nasazeno: 20.9.2023 16:40
číslo verze: 14.7.5

Význam ikon v change logu:

Vylepšení a změny

(TR69260) Sněmy - Zprávy posílané delegátům e-mailem ze skautISu v případě přidání přílohy nově ukládají soubory do nového standardního úložiště a k posílání zpráv dochází novým způsobem.

(TR69261) Jednotka - V případě, že je k jednotce nahráno logo, uloží se nově ve zmenšené velikosti (dle nastavení skautISu) do nového standardního úložiště a pokud již logo není potřeba (po delší době, např. zániku jednotky) z lokálního úložiště se odstraní a je dostupné „na vyžádání“ standardním automatickým systémem správy úložiště.

(TR72252) Majetek - Přidáno oprávnění na zneaktivnění skladu pro roli vedoucí/admin a skladník jednotky.

(TR72090, TR72910) Funkce - Gramaticky upraven text na stránce pro nahrání souhlasu.

(TR72650) Táborové e-přihlášky - Tabulka s otázkami byla přesunuta do samostatné stránky, aby nedocházelo k problémům s kódováním. Tato stránka je dostupná ze stránky „Nastavení e-přihlášky“.

(TR72245) Tábory - Při odesílání zprávy o táborech VOJ se v potvrzovacím okně zobrazí správný počet táborů dané jednotky.

(TR72250) 2FA - Upravena gramatika na stránce „Nastavení dvoufázového přihlašování“.

(TR72251) Design - Byly přidány tooltipy k odkazům v infoboxech napříč celým systémem.

Opravy

(TR72244) Google skupiny - Opravena chyba, která nastávala při mazání skupiny s automatickým pravidlem.

(TR72253) Majetek - Opravena chyba bránící postupnému přidávání položek do inventarizace.

(TR72085) Role - Pokud se uživatel přihlásil do systému ve skryté roli, nezobrazil se mu seznam rolí v menu skautISu. Nyní v tomto případě dojde k přepnutí role na první viditelnou a seznam rolí je tím pádem již k dispozici.

(TR72009) Nemovitosti - Správce nemovitosti již může upravovat rezervace.

(TR72940) Tábory - Opraveno vyhledávání osob do vedení tábora.

Systémové úpravy

(TR69260) Úložiště - Přílohy všech e-mailových zpráv posílaných ze skautISu delegátům sněmů byly přesunuty do nového standardního cloudového úložiště.

(TR69261) Úložiště - Loga jednotek byla zmigrována do nového standardního cloudového úložiště.

(TR72911) Webové služby - Do funkce ParticipantCampDetail byl přidán příznak IsAccepted.

(TR73486) (20.10.2023) UI - Napříč celým skautISem a všemi jeho částmi bylo změněno písmo na opensource font rodiny „Open Sans“.

skautis/nove-verze/14-7-5.txt · Poslední úprava: 25.10.2023 14:10 autor: Ondřej Peřina - Jerry