skautis:nove-verze:14-1

skautIS (verze 14.1)

do provozu nasazeno: zatím nenasazeno
číslo verze: 14.1

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR) Modul: Název funkce - Podrobný popis funkčnosti.

Vylepšení a změny

(TR63870) Registrace - Na stránce pro přidávání osob do registračních kategorií je nastaveno seřazení osob v tabulce dle abecedy (dříve bylo náhodné).

(TR63569) Základny - V editaci nemovitosti a souboru nemovitostí je nově možné nejen nahrát hlavní fotografii (už bylo možné dříve), ale lze si ji také stáhnout v plné kvalitě a případně smazat, pokud už fotografii nechcete zobrazovat.

(TR63508) Uvítací/závěrečné balíčky - V rámci ústřední správy - editace - jednotlivých pruhů uvítacích a závěrečných balíčků se nově používá již nové UI stránky a hlavně v případě vložení přílohy s neexistujícím ID stránka zobrazuje varovné upozornění.

(TR63583) Časopisy - Na stránce „Časopisy“ u jednotek došlo k výraznému zpřehlednění údajů. Byly rozděleny do jednotlivých bloků dle témat a řešených agend, byly lépe popsány a vysvětleny možnosti ohledně přidávání časopis Skauting, který může jednotka navíc přidělit dalším lidem zdarma.

(TR63328) VzA - V seznamu vydávání absolventských listů lesních kurzů a škol se nově zobrazují už jen závazně přijaté osoby (nehrozí tedy omyl, že by bylo požadováno generování pro účastníka, který na akci nebyl přijat).

(TR) Modul - Popis vylepšení.

Opravy

(TR63814) Osoby - Osoba již správně u sebe (a případně dle oprávnění i u jiných osob) vidí tlačítko pro případné nahlášení chyby v kvalifikaci.

(TR63870) Registrace - Na stránce pro přidávání osob do registračních kategorií byl opraven překlep v nadpisu stránky.

(TR) Modul - Popis opravy.

Systémové úpravy

(TR63561) Kompilace - Podrobné doplňkové obslužné aplikace byly přepnuty na .NET 4.8

(TR63869) Cache - Byla upravena cache termínů konce vzdělávacích akcí a dílčí úpravy, aby se u všech VzA zobrazoval v rámci RestAPI pro externí aplikace i datum konce akcí v základním přehledu.

(TR) Modul - Popis

skautis/nove-verze/14-1.1639676298.txt.gz · Poslední úprava: 16.12.2021 17:38 autor: Ondřej Peřina - Jerry