skautis:nove-verze:13-9

skautIS (verze 13.9)

do provozu nasazeno: 02.11.2021 22:29
číslo verze: 13.9

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR61147) VzA: Cache poslední den kurzu - Nově se první a poslední den akce ukládá a při generování není třeba vždy vypočítávat znovu.

(TR61198) VzA: Rychlejší generování dekretů - Pro rychlejší generování dekretů vznikla nová tabulka, se sequencí. Využítí bude probíhat v dalších optimalizacích.

Vylepšení a změny

(TR61429) VzA - Přehled zkoušek v rámci vzdělávací akce má vylepšenou podobu tabulky a ovládacích prvků. Nyní lze na jedno kliknutí jednotlivými tlačítky přejít přímo k nastavení zkoušky, zkušební komise nebo do vystavování dekretů.

(TR61234) VzA - Na stránce vedení vzdělávací akce už nezůstává zbytečný prázdný box u zástupce vedoucího a na stránce týmu a instruktorů je zrušen matoucí informační text.

(TR60952) Tábory - Kraje mohou ve svých rolích nejen vyhledávat tábory pořádané jejich jednotkami, ale i tábory konané na území daného kraje (fungovalo již dříve), ale nově si takové tábory mohou zobrazit i v mapě a vidí vše na svém území bez ohledu na pořadatele. Obecně tedy to, co je vyhledáno do výpisu táborů, lze také zobrazit v mapě.

(TR61946) Aktualizace údajů rodiči - Nebylo možné zaslat žádost o aktualizaci údajů osobám, které neměli uzavřenou aktualizaci údajů ale došlo ke změně jednotky.

(TR61262) VzA - Určení správných dekretů při generování.

(TR61156) VzA - Optimalizace operací při získání dalšího dekretu v pořadí.

(TR60045) VzA - Refaktoring ZZA dekretů akreditované/neakreditované.

Opravy

(TR61687) Nemovitosti - Ovládací tlačítka pro uložení změn v editaci detailu nemovitosti jsou přesunuta správně až na konec stránky, původně byla chybně uvnitř jednoho z bloků informací.

(TR61103) Exporty - V exportu pro google mapy se opakovaně zobrazovali duplicitní hodnoty, jako ke smazání a nový záznam.

(TR62085) Tábory - Při načítání místa do mapy se v souřadnicích ignorovala 0 tím docházelo k zobrazení místa na jiném míste zeměkoule.

(TR62250) (3.11.2021) Časopisy - Odesílání faktur za časopisy končilo na chybě, protože se do něj načítala reklama z původní skautské energie

(TR62156) (8.11.2021) Sněm - U střediskového sněmu bnebylo možné zobrazit Delegáty sněmu 62156

Systémové úpravy

(TR61100) Vivant - z celého skautISu (webové služby, webová aplikace i obslužné aplikace) byl kompletně odebrán modul Vivant, který dříve sloužil na Slovensku k synchronizaci některých údajů s ministerstvem a úřady.

(TR60935) Log změn - došlo k rozdělení logu změn v datech skautISu na „živý log“ (obsahuje 4 roky a vždy min. 2 záznamy dané agendy) a „archivní log“, který i nadále uchovává všechna data; práce s logem a jeho archivací je dostupná superadminům přímo v DB.

skautis/nove-verze/13-9.txt · Poslední úprava: 08.11.2021 13:20 autor: David Tureček - Dave