skautis:nove-verze:13-8

skautIS (verze 13.8)

do provozu nasazeno: 28.07.2021 00:42zatím nenasazeno
číslo verze: 13.8

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR60932) VzA: Číslování dekretů - V administraci je nově možnost měnit přesné nastavení číslování dekretů.

(TR59985) VzA: Funkce a kvalifikace - U osob došlo k přechodu na nové uložiště, u osob na záložce Funkce a kvalifikace. Došlo k úpravě UI, u všech nahrávacích komponent tak i v případě nahlášení chyby. Pro přehlednost jsou názvy kvalifikací tučně.

(TR60350) STS: Zcela odebrána stará STS - S ohledem na dokončení přechodu do nové STS (u Vodafone) a následné změny nyní došlo ke kompletnímu odebrání původní „staré STS“ ze skautISu. V systému již všichni členové najdou jen novou STS (její platný ceník a možnost vstupu/odchodu z nové STS u Vodafone).

(TR) Modul: Název funkce - Podrobný popis funkčnosti.

Vylepšení a změny

(TR58738) Registrace - Přidání výjimky, zástupce vedoucího oddílu musí mít v jednotce řádné členství, v případě hostujícího členství je upozorně.

(TR60761) Nemovitosti - Nové UI na stránce s kalendářem, přidání tlačítek na kopírování adresy. Změny názvů položek.

(TR43153) Dotace - Optimalizace načítání ústřední stránky dotací o 1/2 času.

(TR60124) VzA - Pokud není zadáno datum zkoušky u VzA je uživatel upozorněn a nejde předtím přidat účastník zkoušky.

(TR59541) VzA - Na záložce Instruktoři je nově možné upravovat instruktory do konce kurzu. U osob se zobrazují fotografie pokud ji má osoba ve skautISu zadanou.

(TR) Modul - Popis vylepšení.

Opravy

(TR60951) Tábory - Pokud vedoucí kraje použil vyhledání táborů v mém kraji duplicitně se mu zobrazovala po vyhledání v možnost „Všechny tábory v mém kraji“.

(TR60104) Tábory - Do vyhodnocení zotavovací se nezapočítávali benjamínci.

(TR60990) STS - Nebylo možné vstoupit do nové STS u všech členů byla hláška, že nejsou členy.

(TR60093) VzA - V případě, že bylo zadáno vyjádření vedoucího střediska dřív než souhlas vedoucího oddílu, automaticky se propisoval datum zadání vyjádření i k VO. Opraveno, datum se vloží až po zadání vyjádření VO.

(TR57333) Registrace - Na stránce registrace do kategorií se zobrazoval prázdný sloupec s checkboxy, který neměl žádnou funkčnost.

(TR60352) Nemovitosti - Náhled nemovitosti a mapa umístění se chybně zobrazovali pod textem. Na velkém displeji se mají zobrazovat vedle textu.

(TR60641) VzA - V přehledu účastníků nedocházelo ke správnému třídění posledního sloupce.

(TR60933) Jednotky - Změna adresy jednotky končila timeoutem.

(TR60378) Nemovitosti - Generování kalendáře mohlo končit na chybě pokud nebyla k dispozici data.

Systémové úpravy

(TR60564) Časopisy - Přidána kontrola duplicity časopisů do kontroly konzistence dat

(TR60350) Stará STS - Odebrána stará STS, její webová služba, související nastavení i data. Zároveň byly odebrány příznaky STS v kontaktech a nastavení Skautského adresáře bylo přesunuto do správného modulu UM.

skautis/nove-verze/13-8.1627451984.txt.gz · Poslední úprava: 28.07.2021 05:59 autor: David Tureček - Dave