skautis:nove-verze:13-5-5

skautIS (verze 13.5.5)

do provozu nasazeno: 31.3.2021 21:59
číslo verze: 13.5.5

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR58164) Nemovitosti: Ilustrační fotky užívaných nemovitostí a základen - Nově lze ke všem užíváním nemovitostí přikládat libovolné množství ilustračních fotografií a ty případně opatřit i textovým popisem. Fotografie se pak můžou zobrazovat na externích veřejných webech nové databáze základen.

(TR58165) Nemovitosti: Url adresa kalendáře pronajímání - U pronajímaných nemovitostí (základen) je možné v údajích o půjčování buď využít rezervační systém spravovaný ve skautISu, nebo lze nově k pronajímané nemovitosti vložit odkaz na vlastní veřejný kalendář obsazenosti (iCAL kalendář, například odkaz na Google kalendář).

(TR57924, TR58966) RestAPI: API zpřístupňující údaje o pronajímaných nemovitostech - V rámci skautISem poskytovaného moderního „webapi“ ve formátu REST API jsou nově nabízeny funkce s kompletními údaji o nemovitostech (základnách), které jsou nabízeny k veřejnému pronajímání/půjčování. Podrobná dokumentace je standardně dostupná na https://is.skaut.cz/webapi

Vylepšení a změny

(TR58578) VzA - Při odhlašování osob se nově zobrazuje i přezdívka osoby.

(TR58417) Dotace - Možnost editovat přílohy pouze ve stavu rozpracovaná.

(TR57918) Dotace - Přehled žádností mé jednotky, správné zobrazení a oprava nápovědy ve sloupci Dotace

Opravy

(TR58879) Základny - Opraveno zobrazování textu „podmínky půjčování“ na detailové stránce pronajímané nemovitosti a odebrány duplicitní/prázdné textové položky.

(TR57805) Osoby - Při potvrzení aktualizace údajů mladšího člena se duplicitně zakládal stejný e-mail a telefon.

(TR57912) Dotace - Na záložce Zálohy a dotace u dotací 9200, 9300 a 9800 se špatně počítal rozdíl v položce 'Zbývá doplatit'.

(TR58589) Sněmy a rejstřík - Nelze stáhnout souhlas majitele nemovitosi v ústřední správě.

(TR59114) (6.4.2021) Uživatel - Vyřešen problém s komponentou kalendáře/zadání data narození při zakládání nového uživatelského účtu do skautISu, které blokovalo možnost úspěšně založit nový účet.

Systémové úpravy

(TR58970) WS - Vyřešen problém ve volání vstupních parametrů některých WS funkcí / API s ohledem na ID_Application a přístup k čtení nastavení.

skautis/nove-verze/13-5-5.txt · Poslední úprava: 06.04.2021 15:36 autor: Ondřej Peřina - Jerry