skautis:nove-verze:13-5

skautIS (verze 13.5)

do provozu nasazeno: 16.2.2021 16:44
číslo verze: 13.5

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR58193) STS: Potvrzování změn s přechodem k Vodafone - U osob na záložce „STS“ se nově zobrazují a potvrzují podmínky nové STS a přechodu čísel k novému operátorovi. Součástí je možnost kontroly/změny nových tarifů a vyplnění čísla občanského průkazu kvůli převodu. Funkce je jen pro osoby v STS a slouží pouze pro období migrace čísel v STS do nové služby.

(TR57747) Energie: Kompletní skrytí - Bylo kompletně deaktivováno zobrazení agendy Skautské energie ve skautISu (funkce jsou skryté všem uživatelům). Přihlášky do Skautské energie se již dělají přes samostatný web www.skautskaenergie.cz

(TR56304) Tabulky: Aktualizace chytrých tabulek - Napříč celým skautISem byly aktualizovány tzv. chytré tabulky a další komponenty (nejnovější verze 20.x)

(TR56870) ISDS: Komunikace s API státu - Příprava na možnost napojení datové schránky pro potřeby ústředí.

Vylepšení a změny

(TR57645) VzA - dekrety - Dekrety generované ústředím začínali s novým rokem novou číselnou řadu, aktuálně správně pokračují do nekonečna, pouze dochází ke změně roku.

(TR57911) Dotace - Na záložce Zálohy a dotace se nezobrazovali zálohy.

(TR45509) (17.2.2021) Design - Napříč skautISem byla aktualizována podoba ikony nápovědy (?) a informací (i).

Opravy

(TR57620) Jednotky - Oprava správného zobrazování údajů u jednotky na záložce, Další údaje.

(TR58210) Dotace - Odstraněna chyba vkládající testovací výplňové texty do nově vytvářené žádosti o dotaci.

(TR58325) (17.2.2021) Osoby - Opraveno zobrazení textového pole v případě, že u daného typu není k dispozici nápověda k formátu (např. datová schránka a další obecné kontakty).

(TR58325) (8.3.2021) Google skupiny - Opraveno automatické přidávání hlavního e-mailu hlavní osoby. Přidává se pouze pokud je to uvedeno v pravidlu.

Systémové úpravy

(TR57674) Šablony - v konfiguraci kompilace publikovaného zdrojového kódu projektu chyběl export ExportFunctionEnd.frx.

skautis/nove-verze/13-5.txt · Poslední úprava: 08.03.2021 14:45 autor: David Tureček - Dave