skautis:nove-verze:11-4

skautIS (verze 11.4)

do provozu nasazeno: 08. 02. 2018 v 01:30
číslo verze: 11.4.0.24448

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR33253, 33258) Dotace: Tabulka pro ústřední správu dotací pro stavby a neorganizovanou mládež - Vznikly zcela nové tabulky pro ovládání dotací pro neogranizovanou mládež a opravu a údržbu staveb. - Tabulka přináší jednak přehled všech žádostí, umožňuje přidávat komentáře, třídit žádosti.

(TR33239, 33257) Dotace: Speciální rozhodnutí o přidělení dotace - vložení individuální textové poznámky a nastavení individuálního procenta podílu dotace na nákladech projektu - Do již existující části vystavování rozhodnutí byla přidána možnost vložení individuální podmínky pro přidělení dotace. Toto nám umožňje individualizovat jinak unifikované texty rozhodnutí. - Druhou novinkou je možnost individálního nastavení podílu maximální možné dotace na celkových nákladech celé žádosti a tím mezit využití přidělených prostředků.

(TR33314) STS: Při změně tarifu z datového na hlasový zasílat zprávu k ručnímu zpracování - Abychom vyšli vstříc podmínkám STS, bylo omezeno přímé odesílání změny tarifu z datovéh na hlasový. O zpracování bude rozhodováno ručně ústředním administrátorem STS.

(TR33403) Jednotky: Mladší osoby nesmí být členy střediska - Opět jsme skautis přizpůsobili platným předpisům a došlo k zamezení možnosti zakládat řádné/čestné členství osobám ve středisku. Řádné členství mladších osob je tak vymezeno pouze pro jednotky mladších členů.

(TR31427, 31420) Komise VzA: Nové podmínky pro zkušební komise ČZ a VZ - Došlo ke změně kontrol zkušebních komisí pro čekatelské a vůdcovské zkoušky. Úprava odpovídá novým požadavkům, které byly schváleny náčelnictvem na konci loňského roku. - V rámci výše popsaných úprav došlo k vylepšení chování stránky, úpravě zobrazených upozornění a zjednodušení procesu schvalování komisí.

Vylepšení a změny

Opravy

(TR35064) Funkce: Ze stránky funkcí osoby nelze ukončit výkon funkce osoby - Opravena možnost ukončovat členství osoby rovněž ze stránky Funkce konkrétní osoby.

(TR34852) VzA: U ostatních akcí nelze mazat nově přidané položky rozpočtu - xxx.

(TR34727) STS: Tlačítko „Zpět“ v detailu vyúčtování STS nikam nevede - Doplněna návratová stránka pro tlačítko Zpět v detailu vyúčtování.

(TR32939) Dotace: Chybně odešla zpráva EventEducationTermIsRealParticipationSet pro již uzavřenou dotaci - Upravena procedura pro vyhodnocení stavu dotace, která zajišťuje rozesílání upozornění pro žádosti, u kterých není zadána skutečná účast na akci.

(TR35058) GA: Nezobrazuje se ikona Check pri zakládání nové skupiny - Na jediném místě ve skautisu chyběla po vypnutí starého designu skautISu ikona pro případy, kdy název skupiny není obsazen.

(TR34725) STS: Na detailu vyúčtování není vidět datum obdbobí, pro které je faktura vystavena - Upravena šablona detailu faktury tak, aby se datum zobrazovalo korektně pro všechny měsíce roku, případně dojde k zalomení řádku.

(TR34729) Kvalifikace: Komponenta pro nahrávání scanu dekretu reaguje až na druhý pokus - Došlo k donastavení komponenty pro nahrávání scanu dekretů tak, aby vyhovovala všem prohlížečům. Obrázek dekretu se nyní načte ihned.

skautis/nove-verze/11-4.1518089078.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:43 (upraveno mimo DokuWiki)