skautis:nove-verze:11-2

skautIS (verze 11.2)

do provozu nasazeno: 6. 11. 2017 v 00:48
číslo verze: 11.2.0.29176

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR31342) Dotace: Ústřední tabulka záloh - Byla zpracována nová ústřední tabulka záloh pro evidenci a řízení platbe záloh příjemcům žádostí o dotaci. (TR29664, 31577) Dotace: PDF Přehled vyúčtování dotace pro potřeby účetnictví (9200) - Byl zpracován nový PDF přehled o vyúčtování dotace, který lze po kompletním vyúčtování dotace stáhnout a přiložit do účetnictví jednotky. Export je prozatím k dispozici pouze pro žádosti pro vzdělávací akce (9200). (TR20540) Automatické testy: Příprava a zkoušení zavedení automatických testů do skautISu - Proběhla další část analýzy a první práce (příprava zkušebních testů) na možnosti zavedení automatických testů ve skautISu. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis. (TR33253) Oblast: nadpis - Popis.

Vylepšení a změny

(TR31245) STS: Zamezení přijímání nových čísel - V rámci dosažení smluvního stropu deseti tisíc čísel v síti STS bylo zamezeno (skryto tlačítko pro přidání dalšího čísla) k dalšímu přijímání nových čísel do sítě. (TR30930) Dotace: Vylepšení tabulky příloh pro žádosti o dotace na opravu a údržbu staveb (9300) - Bylo vylepšeno prostředí pro nahrávání nových příloh k žádostem o stavební dotace, byly odstraněny uživatelské nepříjemnosti a celá tabulka včetně ovládacích prvků byla přepracována dle pravidel nového designu skautISu. (TR30924) Dotace: Validace formátu kontakt osob ve vedení dotačních projektů - Byla zavedena validace kontaktů osob, které se podílejí na vedení dotačních projektů (vedoucí projektů a jejich zástupci, hospodáři a kontaktní osoby). (TR31257) Informační zprávy: Úprava zpráv o potvrzení přidělení dotace a 1. a 2. upomínky - Došlo k doplnění informačních zpráv o přidělení dotace a zároveň 1. a 2. upomínky, aby zprávy obsahovaly kompletní texty a umožňovali okamžitý přehled o stavu žádosti. (TR30936) Dotace: Úprava tabulky příloh a UX na stránce vyhodnocení projektu - V rámci tohoto tasku bylo vyřešeno pojmenování vkládaných douborů, označení povinných položke, chování zakládání a editace záloh a celá tabulka byla dopracována dle nových pravidel designu. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis.

Opravy

(TR31400) Hodnocení kvality: Nelze dokončit rozpracované hodnocení kvality - Díky přepínači na úrovni filtru, který se stále přepínal jen na stav „odevzdané“ a nebylo tak možné provádět hodnocení kvality. Došlo k opravě chování přepínače. (TR31327) Domény: V detailu externí aplikace není vybrána osoba jako odkaz - Ve správě externích aplikací skautISu nebylo možné přejít na detail osoby prostřednictvím odkazu, který byl v této verzi doplněn. (TR31193) Účastník akce: Špatná validace kontaktu u nové osoby účastníka obecné akce - Opravena validace kontaktů při přidávání nového účastníka obecné akce. (TR31421) Externí aplikace: Snaha o přidání akce EV_ParticipantEducation_INSERT_EventEducationEnroll do externí aplikace končí chybou - Opravena chyba při pokusu o přidání zmíněné funkce. Nyní lze přidávat bez omezení. (TR31554) Osoby: Při zakládání nového člena se neukládá přihláška - Při zakládání nového člena se neukládala přihláška, kterou bylo nutné ukládat pouze na kartě Členství. Nyní lze využívat oba způsoby. (TR31432) Jednotky: Přepínač „objekt vlastní jendotka“ zobrazuje tsále „ne“ - V rámci zadávání sídla jednotky a vkádání příslušných dokumentů byla práce omezena chybou činností přepínače. Nyní reaguje správně a lze vybrat libovolnou možnost. (TR31633) Uživatel: Po uložení změněného příznaku dochází k automatickému odhlášení ze systému - Při využití změny příznaku docházelo k odhlášení uživatele. Chyba byla opravena a odhlašování již probíhá běžně pouze po 30ti minutové nečinnosti uživatele. (TR31442) Vzdělávací akce: Při instalaci docházelo k přenastavení vybraných příznaků - Došlo k úpravě instalačních skriptů, které běžně přepisovaly příznaky v agendě vzdělávacích akcí, což znamenalo chybné chování agendy po každé instalaci. (TR31330) Dotace: odkaz na ID dotace ve zprávě pro schválení akce a dotace ústředím nereaguje - Došlo k opravě vkládaného ID žádosti o dotaci v informační zprávě tak, aby byla adre (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis. (TR30861) Oblast: Název - Popis.

skautis/nove-verze/11-2.1510564525.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:43 (upraveno mimo DokuWiki)