skautis:jednotka:podrizene-jednotky

Podřízené jednotky

Tato stránka umožňuje zobrazovat a spravovat podřízené jednotky. Pro oddíl se zobrazí družiny, pro středisko oddíly a tak dále.

Seznam Podřízených jednotek

Filtrování

Ve výchozím stavu se zobrazuje přehled podřízených jednotek, které nemají ukončenou platnost. Je-li zaškrtnut přepínač Zobrazit i historii, dojde po obnovení seznamu tlačítkem Hledat k zobrazení všech podřízených jednotek.

Nová jednotka

Je-li to u vybrané jednotky možné a pokud je člověk přihlášen ve správné roli (typicky vedoucí/admin dané jednotky), zobrazí se tlačítko Nová jednotka. Po kliknutí na tlačítko se otevře formulář Založení jednotky. Z úrovně oddílu se přidávají družiny, z úrovně střediska oddíly a tak dále.

Tlačítko Nová jednotka

skautis/jednotka/podrizene-jednotky.1505772614.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:42 (upraveno mimo DokuWiki)