skautis:jednotka:nemovitosti:nemovitost-web

Nemovitosti: Zobrazení nemovitosti v Databázi základen

Na stránce momentálně pracujeme, informace nejsou úplné.

Databáze základen a kluboven zobrazuje zveřejněné nemovitosti a základny jednotek. Slouží oddílům k hledání dostupného ubytování na výpravy a další akce.

Informace o jednotlivých nemovitostech se do Databáze základen načítají ze skautISu. Jaké údaje a jak je ve skautISu vyplnit, aby vaše nemovitost byla v Databázi základen co nejlépe prezentována, si ukážeme v tomto článku.

Základní údaje v seznamu nemovitostí

Nemovitost můžete vyhledat pomocí předpřipravaných filtrů, nebo si je zobrazit kliknutím na příslušné ikony na mapě.

Zobrazí se následující náhled základních informací:

Databáze základen: Náhled nemovitosti

1. Název nemovitosti
    Název zadejte výstižně, aby bylo na první pohled zřejmé, o jakou nemovitost se jedná. Nezadávejte názvy např. „Klubovna“, „Základna“ apod., z těchto názvů není poznat, kde se nemovitost nachází, případně jaké středisko (oddíl) má nemovitost v užívání.
  2. Informace o obsazenosti
    Informace se zobrazuje na základě:
    • Zadaného rezervačního systému ve skautISu nebo externích kalendáře
    • Zadaného termínu ve vyhledávání nemovitosti.
  3. Typ užití
    Objekt může být využíván jako:
    • Klubovna
    • Základna
    • Tábořiště
    • Vzdělávací centrum
    • Ubytování
    • Sklad
  4. Kapacita
  5. Dodatečná informace ke kapacitě
  6. Cena za půjčení
    • Cena za osobu (objekt) za noc
    • Celková cena
      Celková cena se zobrazí v případě, že ve jste ve vyhledávání zadali kapacitu a termín.

Jak to vypadá ve skautISu?

Detail nemovitosti

Jak vypadá detail nemovitosti, která má ve skautISu vyplněné všechny údaje? Podívejte se na obrázek.

Protože detail nemovitosti obsahuje velké množství informací, pak tuto stránku pro lepší přehlednost rozdělíme na jednotlivé části, které si v následujících kapitolách podrobněji popíšeme.

Rezervace a obsazenost

Lokalita

Kontatky a správce

Kapacita a vybavenost