skautis:informacni-system:uzivatel:zablokovani-uctu

Zablokovaný účet

Může se stát, že zapomenete heslo. A následně ho několikrát zadáte do skautISu, špatně. SkautIS vyhodnotí, že se do vašeho účtu snaží někdo dostat neoprávněně a následně se vám zobrazí hláška, že váš účet byl zablokován.

Odblokování účtu

Může provést osoba, která má vyšší roli jak vy. Většinou to tedy může provést osoba, která má roli vedoucí/admin na středisku. Je důležité aby jste osobu znali osobně a věděli komu účet odblokováváte.

Následuje pár kroků, kdy najdete osobu » Účet a role ve skautISu » zvolíte odblokovat

Pokud by se vám nepodařilo kontaktovat vašeho administrátora můžete se obrátit na podpora@skaut.cz

skautis/informacni-system/uzivatel/zablokovani-uctu.1528209558.txt.gz · Poslední úprava: 05.06.2018 14:39 autor: David Tureček - Dave