skautis:exporty

Exporty

V levém hlavním menu vyberte: Exporty » Osoby

Systém skautIS nabízí spoustu možností exportů - ovšem vždy záleží, v jaké roli chcete export provádět. Pokud jste vedoucí střediska, můžete exportovat data ze střediska. Pokud máte roli krajskou, můžete si vyexportovat celý kraj. Vždy zvažte, jaké údaje exportujete a k čemu je opravdu potřebujete.

Přihláška osoby se řadí do kategorie velmi citlivých údajů. Vzhledem k tomu, že jsou v organizaci střediska různé velikosti, je přístup k přihláškám omezen pouze na osobu s rolí Oddíl: vedoucí/admin - tedy osobu, která má k členům nejblíž a potřebuje s údaji v přihlášce pracovat (aby nedocházelo k střediskovým velkoexportům).
V této kategorii jsou i souhlasy vyžadované GDPR, a proto při exportu těchto údajů ze střediska se vám výsledek nezobrazí a uvidíte pouze —.

Export pouze za konkrétní rok.

Pokud potřebujete exportovat pouze jeden rok nebo jeden druh členství, je zapotřebí omezit volbu na přesné zadání.

skautis/exporty.1690972827.txt.gz · Poslední úprava: 02.08.2023 10:40 autor: Veronika Cupalová - Veve