skautis:dotace:zaverecny-rozpocet-dotace

Dotace: Závěrečný rozpočet

Po uzavření účetnictví akce je nutné vyplnit také závěrečný, tj. skutečný rozpočet.

Lze ho zadat skrze:

• záložku Dotace → kliknutím na tlačítko Vyúčtování dotace a následně na tlačítko Přejít na závěrečný rozpočet nebo na podzáložku Závěrečný rozpočet
  • rozhraní žádosti o dotaci, tj. záložku Dotace → kliknutím na tlačítko Žádost o dotaci, kliknutím na podzáložku Vyúčtování dotace a následně na tlačítko Přejít na závěrečný rozpočet nebo na podzáložku Závěrečný rozpočet

Objeví se prázdný závěrečný rozpočet, který ukazuje, na jakou skutečnou výši dotace dosáhnete a jakou částku ještě dostanete/máte vrátit na základě porovnání dotovaných dokladů s již zaslanými zálohami (více informací zde).

Stiskněte tlačítko Načíst položky z předpokládaného rozpočtu, potvrďte jejich nahrání a upravte podle skutečnosti. Položka Dotace (MŠMT) se vyplní automaticky podle souhrnné výše částek zadaných dotovaných dokladů - viz výše.

skautis/dotace/zaverecny-rozpocet-dotace.1632387314.txt.gz · Poslední úprava: 23.09.2021 08:55 autor: Jindřiška Voltrová