skautis:dotace:dotace-strategie-oddily

Dotace | Dotace strategie v oddílech

Dotace: Strategie v oddílech (9520)

Žádáte-li o dotaci na rozvoj činností vedoucích k naplňování Strategie, vyplňte údaje na záložce Detail projektu následovně:

Cíl projektu

• Popište cílový stav, kterého chcete realizací projektu dosáhnout, včetně předpokládaných dlouhodobých dopadů.
  • Uveďte kritéria, podle kterých budete vyhodnocovat úspěšnost projektu.

Podrobný popis projektu

• Popište současný stav a obsah projektu – co se v rámci realizace projektu stane, jak bude projekt probíhat, jaké akce v rámci něj proběhnou, skrze co dojde k posunu ze současného do cílového stavu.
  • Uveďte časový harmonogram realizace projektu.

• Popište, na jakou skupinu projekt cílí (RR, oddílové rady atp.).

Tabulka Předpokládaný rozpočet

• Do tabulky uveďte předpokládaný rozpočet žádosti o dotaci na nový oddíl pro daný rok. Vyplňte jen položky, které jsou pro vaši žádost relevantní a zároveň doplňte nové vlastní řádky pro položky, které jsou ve vašem rozpočtu klíčové a v obecné kostře rozpočtu nejsou naznačeny.

Všechny ostatní údaje vyplňte dle pokynů pro univerzální dotace.

Dotace | Dotace strategie v oddílech

DotaceDotace pro nově zakládané oddílyDotace strategie v oddílech

skautis/dotace/dotace-strategie-oddily.1618299506.txt.gz · Poslední úprava: 13.04.2021 07:38 autor: Jindřiška Voltrová