skautis:dotace:dotace-novy-oddil

Dotace | Dotace strategie v oddílech

Dotace pro nově zakládané oddíly

Žádáte-li o dotaci pro nově zakládaný oddíl, vyplňte údaje na záložce Detail projektu následovně:

Cíl projektu

• Jaký je váš záměr/vize do budoucna?
    Napište, jaké máte s oddílem plány v následujících letech. Co pro oddíl plánujete a kde ho vidíte za nějakou dobu jak v oblasti členské základny, tak vedení, spolupráce s okolím nebo třeba zázemím oddílu. Pokud máte pro nový oddíl stanovené krátkodobé či dlouhodobé cíle, neváhejte je uvést. Zvažte a uveďte, kam se během prvního roku, ale také během dalších cca třech let chcete s novým oddílem proti aktuální situaci posunout.

Podrobný popis projektu

• Co nejpodrobněji popište aktuální stav oddílu.
    Na základě tohoto textu musí být patrná situace, ve které se nyní nacházíte. Např.
    • Je oddíl už činný nebo teprve vše zatím plánujete?
    • Má oddíl kvalifikované vedení? Máte dostatek vedení?
    • Jaký je aktuální stav členské základny oddílu? Máte nějaké zázemí?
    • Spolupracujete se střediskem? Pomáhá vám někdo další?
    • Musí k novému oddílu vedoucí dojíždět? (Třeba ze vzdálenějšího střediska nebo obce na každou schůzku.)
    • Podporuje nový oddíl obec nebo případně i jiné instituce (např. fara)?

Odpovězte na následující tři otázky:

1. Místo působení nového oddílu
  2. Rok vzniku oddílu
  3. Charakteristika vzniklého oddílu - vyberte jednu, nejvíce odpovídající možnost:
    • Nový oddíl, který vznikl na novém místě bez jakékoliv návaznosti na předešlou činnost.
    • Nový oddíl, který vznikl z důvodů rozšíření kapacity střediska (ostatní oddíly mají stopstav).
    • Nový oddíl, který vznikl ve středisku rozdělením jednoho oddílu.
    • Nový oddíl, který navazuje svojí činností na oddíl, který kdysi zanikl. (Myšleno v nedávné době 5. let.)

Tabulka Předpokládaný rozpočet

• Do tabulky uveďte předpokládaný rozpočet žádosti o dotaci na nový oddíl pro daný rok. Vyplňte jen položky, které jsou pro vaši žádost relevantní a zároveň doplňte nové vlastní řádky pro položky, které jsou ve vašem rozpočtu klíčové a v obecné kostře rozpočtu nejsou naznačeny.

Dotace | Dotace strategie v oddílech

DotaceDotace pro nově zakládané oddílyDotace strategie v oddílech

skautis/dotace/dotace-novy-oddil.1617958312.txt.gz · Poslední úprava: 09.04.2021 08:51 autor: Jindřiška Voltrová