skautis:nove-verze:14-6-9

skautIS (verze 14.6.9)

do provozu nasazeno:
číslo verze: 14.6.9

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

Vylepšení a změny

(TR69252) Jednotky - v kontaktech jednotky se již automaticky nezobrazují e-mailové adresy, které jsou v jednotce založeny jako Google účty/schránky. Jednotka si sama může rozhodnout, jestli si nějaký kontakt přidá ručně nebo ne.

Opravy

(TR71262) Webové služby - opravena chyba v referencích služeb majetku a pojištění.

Systémové úpravy

(TR70129) Kompilace a instalace - kompletně předělán a aktualizován systém správy kódu, kompilace a nasazování všech větví skautISu a jeho služeb.

skautis/nove-verze/14-6-9.1684416259.txt.gz · Poslední úprava: 18.05.2023 13:24 autor: Ondřej Peřina - Jerry