google:skupiny:nastaveni-skupiny

Tuto stránku právě aktualizujeme.

Skautský Google Workspace Google Skupiny | Založení skupiny | Správa členů skupiny

Google Skupiny: Nastavení skupiny

Detailnější nastavení Google Skupiny provádějte přímo ve webovém rozhraní. Ve skautISu můžete pouze nastavit aliasy, případně změnit název skupiny.

Do webového rozhraní Google Skupiny se ze skautISu dostanete pomocí odkazu v modrém informačním boxu v detailu skupiny na záložce Nastavení skupiny.

Základní nastavení skupiny a aliasů ve skautISu

Základní informace o skupině naleznete v detailu skupiny na záložce Nastavení skupiny. Z této záložky se také pomocí odkazu dostanete na webové rozhraní Google Skupin.

Přiřazení aliasů provádějte na záložce Aliasy.

Změna názvu skupiny

1. Přejděte na záložku Nastavení skupiny, která je dostupná z detailu skupiny.

2. Upravte pole Název google skupiny.

3. Můžete přidat / upravit popis dané skupiny.

4. Stiskněte tlačítko Uložit.

Smazání skupiny

Nikdy NEMAŽTE Google Skupiny ve webovém prostředí Googlu.
Google Skupinu smažte ve skautISu, předejdete tím případným problémům.

1. Přejděte na záložku Nastavení skupiny, která je dostupná z detailu skupiny.

2. Stiskněte tlačítko Smazat.

Aliasy

Podrobnější nastavení ve webovém rozhraní

google/skupiny/nastaveni-skupiny.1627078122.txt.gz · Poslední úprava: 23.07.2021 22:08 autor: Jindřiška Voltrová