dalsi-projekty

Další projekty - zapoj se do tvorby

Pokud tě oblast ICT zajímá a máš chuť posílit náš tým, nebo hledáš zajímavé téma pro svou školní či absolventskou práci, mrkni níže do seznamu, co nabízíme za možná témata k realizaci. A jestli tě hned něco nezaujalo, ale máš vlastní nápad, neboj se nám ozvat s vlastním nápadem a třeba s tím něco společně vymyslíme.

Běžící projekty na skautském Githubu

Inspiraci i přehled existujících projektů, včetně zdrojových kódů a možnosti zapojit se do realizačních týmů, najdeš na skautském Githubu.

Nová témata k případné realizaci

Jestliže hledáš téma pro svou ročníkovou, semestrální či snad bakalářskou či diplomovou práci, možná najdeš zajímavé téma právě zde. Pokud se rozhodneš do nějakého z témat vrhnout, kontaktuj nás na registrace@skaut.cz, abychom se mohli domluvit na podrobnostech. Když se ti projekt povede úspěšně realizovat, zajistíš si nehynoucí slávu a hlavně jistotu stovek či tisíců spokojených skautských uživatelů ;-)

dalsi-projekty.1504457823.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:41 (upraveno mimo DokuWiki)