start

Skautská nápověda

Na tomto webu najdete informace, nápovědu i podrobné návody na řešení nejrůznějších agend ve skautských on-line nástrojích. Nejvýznamnější část nápovědy se týká informačního systému skautIS, ale najdete zde i nápovědu ke skautským G Suite (e-mail, dokumenty, kalendář), ke skautskému hostingu Lebeda a několika dalším projektům.

Co se právě řeší?

K čemu hledáte nápovědu?

Vyberte oblast, která vás v nápovědě a návodech nyní zajímá:

On-line technická podpora

Nenašli jste odpověď v nápovědě a stále potřebujete poradit? Můžete zkusit kontaktovat technickou podporu:

Návod, jak pracovat s on-line technickou podporou a jak zadávat nové požadavky či hlášení chyb, najdete v sekci nápovědy k technická podpoře.

Chceš se zapojit či hledáš téma pro svou práci

Pokud tě oblast ICT zajímá a máš chuť posílit náš tým, nebo hledáš zajímavé téma pro svou školní či absolventskou práci, mrkni, co nabízíme, nebo se ozvi s vlastním nápadem.

start.1554973167.txt.gz · Poslední úprava: 11.04.2019 08:59 autor: Jan Mesl - Mýval