skautis:testovaci

Testovací skautIS

Abychom zajistili všem členům Junáka možnost se co nejlépe seznámit s fungováním nového informačního systému skautIS, připravili jsme kompletní testovací verzi, která je úplně shodná s reálným skautISem, pouze s tím rozdílem, že obsahuje úplně smyšlená data (která sice věcně nedávají smysl, ale funkčně postačují k zkoušení si libovolných postupů).

Pokud si tedy chcete vyzkoušet práci se skautISem, není nic lepšího, než si toto vyzkoušet a naučit se to v rámci testovací verze skautISu. V této testovací verzi skautISu můžete zakládat nové jednotky, přidávat i ubírat osoby, přesouvat je mezi jednotkami a vše, co vás napadne. Systém je udělán tak, že se automaticky každý týden testovací verze vrátí opět do původního stavu a veškeré změny, které provedete se zruší. Nemusíte se tedy bát, že byste nějakou chybou něco pokazili.

Důležité je ale mít stále na paměti, že testovací skautIS je internetová aplikace, která je úplně stejná jako reálný skautIS jediné, jak testovací verzi rozeznáte je podle ŽLUTÉHO POZADÍ a logo s červeným textem TESTOVACÍ VERZE!

Kde testovací skautis najdete?

Testovací skautIS - vyzkoušejte si práci se skautISem nanečisto…

skautis/testovaci.1490561267.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:42 (upraveno mimo DokuWiki)