skautis:testovaci

Testovací skautIS

Abychom zajistili všem členkám a členům Junáka - českého skauta možnost se co nejlépe seznámit s fungováním informačního systému skautIS, připravili jsme kompletní testovací verzi, která je úplně shodná s reálným skautISem, pouze s tím rozdílem, že obsahuje úplně smyšlená data (která sice věcně nedávají smysl, ale funkčně postačují k zkoušení si libovolných postupů).

Pokud si tedy chcete vyzkoušet práci se skautISem, není nic lepšího, než si toto vyzkoušet a naučit se to v rámci testovací verze skautISu. V této testovací verzi skautISu můžete zakládat nové jednotky, přidávat i ubírat osoby, přesouvat je mezi jednotkami a vše, co vás napadne. Systém obsahuje jen zkušební data a fiktivní testovací účty, které jednou za čas „obnovujeme“ do jakéhosi výchozího nastavení. Nemusíte se tedy bát, že byste nějakou chybou něco pokazili.

Testovací skautIS na webu

Pokud si chcete vyzkoušet, jak se cokoli ve skautISu dělá, stačí nejprve navštívit Testovací skautIS a tam si vše dopředu osahat, a teprve pak se vrhnout do práce se skutečnými daty v reálném skautISu.

Vyzkoušejte si práci se skautISem nanečisto, využijte „žluté skautIS pískoviště“ - Testovací skautIS

Důležité je mít stále na paměti, že testovací skautIS je internetová aplikace, která je úplně stejná jako reálný skautIS jediné, jak testovací verzi rozeznáte je podle ŽLUTÉHO POZADÍ, názvu na přihlašovací stránce doplněného o slovo „TESTOVACÍ“ a jiné url adresy v adresním řádku prohlížeče.

Jak se do testu přihlásit

Testovací skautIS je veřejně přístupnou testovací verzí, a proto jsme připravili několik uživatelských účtů s jejichž pomocí se můžete do aplikace přihlásit a vyzkoušet si práci v různých uživatelských rolích. Stejně tak tyto uživatelské účty můžete využít k tomu, abyste si vyzkoušeli založit vlastní testovací uživatelský účet a připojit jej k nějaké osobě v testovací verzi v nějaké fiktivní jednotce.

uživatelské jméno heslo oprávnění
kraj.vary vary.Web2 Vedoucí/administrátor kraje: testovací „Karlovy Vary“
kraj.tgm tgm.Web3 Vedoucí/administrátor kraje: testovací „Jihomoravský kraj T.G.M.“
okres.blansko blansko.Web1 Vedoucí/administrátor okresu: testovací „okres Blansko“
stredisko.koprivnice koprivnice.Web5 Vedoucí/administrátor střediska: testovací „středisko Kopřivnice“ v KV kraji
snem.sneznik.kk komise1 Člen kandidátní komise střediskového sněmu
snem.sneznik.uc ucastnik1 Účastník střediskového sněmu