skautis:skautis-integration:shortcodes

Modul - Shortcodes

Návod pro verzi: 1.1.15

Po aktivování modulu se objeví nová položka Shortcodes v menu pluginu skautIS. Po kliknutí na tuto položku menu se zobrazí výchozí nastavení.

• nastavení je velice jednoduché, vybíráte jen výchozí hodnoty pro nově přidávané shortcody v příspěvcích a na stránkách

Když budete vytvářet nebo upravovat příspěvek nebo stránku. V záhlaví pole kam píšete obsah se objevila nová ikonka. Černá lilie.

Když na lilii kliknete, zobrazí se tento dialog.

• skrýt obsah znamená, že pokud uživatel nebude přihlášený, nic co bude ohraničeno shortcodem neuvidí.
  • zobrazit přihlášení znamená, že obsah bude skrytý úplně stejně jako v případě předchozího pravidla. Ale navíc bude zobrazena hláška o zamezení přístupu a tlačítko pro přihlášení.

Dále je v nastavení možnost přidat až 4 pravidla, podle kterých se skrytí bude řídit.

Až vše nastavíte, kliknete na OK a vloží se na stránku shortcode v nějaké takovém formátu.

[skautis rules=„840,852“ content=„hide“] Skrytý obsah [/skautis]

Místo „Skrytý obsah“ napíšete text, vložíte obrázky a další věci, které chcete aby viděli uživatelé jen po přihlášení.

skautis/skautis-integration/shortcodes.txt · Poslední úprava: 19.05.2018 20:16 autor: Michal Janata - Kalich