skautis:skautis-integration:registrace

Modul - Registrace

Návod pro verzi: 1.1.15

Po aktivování modulu se objeví nová položka Registrace v menu pluginu skautIS. Po kliknutí na tuto položku menu se zobrazí nastavení modulu.

• Pokud nevyberete žádná pravidla, která jste vytvořili v záložce „Správa pravidel“ budou mít uživatelé výchozí roli. V základu je tam úroveň „Návštěvník“
  • Emaily po úspěšné registraci můžete nastavit níže. V základu je tam „Nikomu“. Můžete libovolně měnit.

Pravidla pro registraci přidáte jednoduše.

1. Kliknete na tlačítko „Přidat“. V tu chvíli zmizí nahoře část nastavení pokud není žádné pravidlo.
  2. Vyberete ze seznamu vaše pravidlo. (použitá pravidla jsou šedá a nedají se vybrat) a na konci vyberete úroveň ve WordPressu.
  3. Až přidáte všechny pravidla, kliknete dole na „Uložit změny“

Po zadání všech pravidel, bude stránka Registrace vypadat nějak takto.

Důležité upozornění, které se jedná pořadí rolí!

• Pravidla registrace se vykonávají od shora dolů
  • Tedy pravidla nahoře by měly být pro co nejméně lidí a pravidlo poslední pro co nejvíce
  • Pokud bude na začátku třeba pravidlo „Všichni uživatelé bez omezení a k tomu úroveň návštěvník“, všichni kdo se přihlásí a budou spadat třeba pod pravidlo „Ústředí a k tomu úroveň Administrátor“ dostanou úroveň návštěvník. Pravidla se vyhodnocují postupně, takže je nutné brát ohled na jejich pořadí.
  • Přesouvání pravidel funguje na principu drag & drop. Stačí najet myší na symbol na začátku řádku a pravidlo přesunout.
  • Nezapomeňte na uložení po provedených změnách!

skautis/skautis-integration/registrace.txt · Poslední úprava: 19.05.2018 20:16 autor: Michal Janata - Kalich