skautis:registrace:registrovane-osoby

Registrované osoby

Tato karta slouží již k samotné registraci osob. Díky ní máte možnost přehledně vidět, kdo je letos již registrovaný.

Přidání registrovaných osob

• Zde můžete přidat do registrace členy vaší jednotky.
  • Již zaregistrovaní členové se vypisují v níže zobrazené tabulce.
  • Pokud máte někoho, kdo již oddíl navštěvoval a znovu se registruje, pouze obnovte členství
  • Přidání nového člena do jednotky provedete na záložce členové, poté ho budete moci zaregistrovat.
  • Někdy se stane, že osoba již existuje a vy jste to nevěděli, proto musíte požádat o převod osoby.

Podrobný návod pro přidání osob:

• Na kartě Registrované osoby klikneme na Registrovat další osoby
  • Zobrazí se seznam dosud neregistrovaných osob
  • Vybereme rolováním příslušnou registrační kategorii a zaškrtneme v seznamu osob ty, pro které je daná kategorie určena
  • Výběr potvrdíme
  • Tento postup opakujeme, dokud není seznam osob po kliknutí na tlačítko „přidat“ prázdný.

Jak na skupinový převod členství zjistíte v článku Hromadná změna členství.

Zaregistrování kategorií

• Vyberete registrační kategorii (nabídka, kterou připravilo středisko, tudíž může tam být přímo váš oddíl)
  • Vyberte jednotlivé osoby nebo můžete použít vybrat vše
  • Potvrďte, zaregistrovat označené se zvolenou kategorií