skautis:registrace:registracni-kategorie

Registrační kategorie

Vytvoření registračních kategorií

• můžete převzít kategorie, které vytvořila vaše nadřízena OJ (středisko, okres…)
  • vyberete si, které kategorie chcete převzít
  • čestné členství (Svojsíkův oddíl) neplatí poplatky

Převzít registrační kategorie

• můžete si změnit jejich poznámku
  • Například pro každý oddíl vytvořit novou registrační kategorii. Podle toho jaký si stanovili poplatek.
  • poplatek jednotky, který zadáte je částka, která bude přímo pro vaši jednotku
  • Částka, která bude odvedena dál, se automaticky k tomu připočítá
  • Častým omylem je, že zapomenete zadat výši příspěvku. V tu chvíli musíte vytvořit nové kategorie a u podřízených jednotek správně přebrat novou kategorii, jakmile nikde nebudou přebrané kategorie, které jste nechtěli. Celá kategorie u vaší jednotky pujde smazat.

Přidat registrační kategorii

• Můžete si vytvořit vlastní registrační kategorii (př.: oddíly, sourozenci atp…)
  • Vyplníte jednoduchou tabulku: (Jméno - zadáte název kategorie)
  • Výše poplatku: Opět kolik se má odvádět vaší jednotce
  • Nadřazenou kategorii vyberte podle možností. Často se vyskytuje, že se nezmění a zůstane tam čestné členství.

Registrační kategorie oddílu

• Automaticky se přeberou kategorie, které středisko vytvořilo
  • Pokud máte kategorii, kterou neregistrujete nebo je pro jiný oddíl tak ji ignorujete

Registrace | Základní údaje | Registrované osoby