skautis:osoba

Osoby a vše o nich

Ve skautISu je možné evidovat nejrůznější informace o osobách a to především o členech, ale pro některé agendy lze editovat i tzv. zjednodušené osoby, které slouží k evidenci menšího rozsahu údajů potřebných například pro nečleny účastnící se táborů.

Vyhledávání osob

Jak vyhledat osobu ve skautISu?

Evidované údaje o osobě

Pokud si zobrazíte jakoukoli osobu a máte k tomu patřičné oprávnění, můžete o každé osobě v systému zobrazit (případně i editovat) údaje rozdělené do těchto částí = záložek:

Vyhledání historických kontaktů na bývalé členy jednotky

V případě, že sháníte kontakty na bývalé členy (například pořádáte oslavy k výročí založení oddílu), je možné o ně zažádat přes opendata.skaut.cz.

Synchronizace údajů o členech s aplikací Levitio

SkautIS umožňuje jednosměrně (tj. ze skautISu do aplikace) synchronizovat osobní údaje členů oddílů, ke kterým máte roli Oddíl: vedoucí/admin. Tuto funkci můžete využít vždy, když provedete u vašich členů změny (například po registraci nebo aktualizaci údajů od zákonných zástupců).

Podrobný návod na synchronizaci údajů členů s Levitiem

skautis/osoba.txt · Poslední úprava: 07.09.2023 08:50 autor: Michal Janata - Kalich