skautis:nove-verze

Novinky a opravy verzí skautISu

Níže najdete informace o aktuálně nasazené verze skautISu, která je používána v ostrém provozu, ale také přehled předchozích verzí. V detailu jednotlivých verzí naleznete informace o novinkách, opravách a dalších vylepšeních, které daná verze skautISu přinesla. U nových a změnových funkcí je pak velmi často doplněn odkaz na stránku nápovědy, kde jsou uvedeny další informace k používaní dané funkce skautISu.

Význam ikon používaných v change logu jednotlivých verzí:

Aktuálně nasazená verze

Nejnovější, právě používaná verze ostrá verze skautISu:

Předchozí starší verze

Podrobné přehledy funkcí, novinek, vylepšení a oprav, které přinesly jednotlivé verze skautISu. Pro přehlednost jsou odkazy na jednotlivé verze rozděleny do skupin podle tzv. „řady verze“, tedy pohled hlavního čísla verze.

verze řady 12.x

(verze skautISu dostupné od 1.11.2018)

verze řady 11.x

verze řady 10.x