Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:8-4-5

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

skautis:nove-verze:8-4-5 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== skautIS (verze 8.4.5) ======
 +<faicon fa fa-calendar-check-o>​ do provozu nasazena: 25.2.2015 v 15.31 \\
 +<faicon fa fa-code-fork>​ **číslo verze: 8.4.5.22785 **
 +
 +=== Význam ikon v change logu: ===
 +
 +// <faicon fa fa-plus-square fa-blue> Nově přidaná funkce <faicon fa fa-check-square fa-green>​ Vylepšení či změna funkčnosti <faicon fa fa-bug> Oprava chyby <faicon fa fa-exclamation-circle fa-red> Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) <faicon fa fa-question-circle fa-orange>​ Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) //
 +
 +====nové funkce:====
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue> [TR12400] WS: Nové funkce pro zobrazení údajů o základnách
 + ​(programátoři | webové služby)
 + - Bylo vytvořeno několik nových funkcí webových služeb, které lze volat z externích aplikací "​anonymně"​ (bez nutnosti přihlášení) a díky tomu vyhledávat a zobrazovat údaje o základnách.
 + - Hlavní funkce, které lze takto použít: OU_RealtyCollection_ALL_Borrowable,​ OU_RealtyCollection_DETAIL_Borrowable,​ OU_Occupation_ALL_RealtyCollection,​ OU_Occupation_DETAIL_Realty,​ OU_OccupationRent_ALL_Public a OU_OccupationRent_DETAIL_Public
 + - Pro použití musí být uvedené funkce pro danou externí aplikaci ve skautISu povoleny, jinak je nelze využívat a data získávat.
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue> [TR12399] WS: Nové funkce pro zobrazení údajů o vzdělávacích akcích
 + ​(programátoři | webové služby)
 + - Vytvořeny nové funkce webových služeb, které lze volat z externích aplikací "​anonymně"​ (bez nutnosti přihlášení) a díky tomu vyhledávat a zobrazovat údaje o vzdělávacích akcích, které jsou ve stavu "​zveřejnit"​ a tedy se mají zobrazovat v databázi vzdělávacích akcí pro zájemce o účast.
 + - Hlavní funkce, které lze takto použít: EV_EventEducation_ALL_Public,​ EV_EventEducation_DETAIL_Public,​ EV_EventEducationCourse_ALL_Public,​ EV_EventEducationCourse_DETAIL_Public a EV_EventEducationCourseTerm_ALL_Public.
 + - Pro použití musí být uvedené funkce pro danou externí aplikaci ve skautISu povoleny, jinak je nelze využívat a data získávat.
 +
 +====opravy:​====
 +<faicon fa fa-bug> [TR12454] Karty: Prodloužen čas a provedeny výrazné optimalizace procedury na generování podkladů pro výrobu nových členských karet. (nasazeno: 3.3.2015)
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR12482] VzA: Opravena chyba znemožňující zobrazení detailů o vzdělávací akci zadané do skautISu. (nasazeno: 2.3.2015)
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR12477] WS: Vyřešena chyba a doplněny nové vstupní i výstupní parametry do anonymních funkcí WS pro vzdělávací akce - EventEducationAllPublic,​ EventEducationCourseAllPublic a EventEducationCourseTermAllPublic. (nasazeno: 2.3.2015)
  
skautis/nove-verze/8-4-5.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)