Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:8-4-5

skautIS (verze 8.4.5)

do provozu nasazena: 25.2.2015 v 15.31
číslo verze: 8.4.5.22785

Význam ikon v change logu:

Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce)

nové funkce:

[TR12400] WS: Nové funkce pro zobrazení údajů o základnách (programátoři | webové služby) - Bylo vytvořeno několik nových funkcí webových služeb, které lze volat z externích aplikací „anonymně“ (bez nutnosti přihlášení) a díky tomu vyhledávat a zobrazovat údaje o základnách. - Hlavní funkce, které lze takto použít: OU_RealtyCollection_ALL_Borrowable, OU_RealtyCollection_DETAIL_Borrowable, OU_Occupation_ALL_RealtyCollection, OU_Occupation_DETAIL_Realty, OU_OccupationRent_ALL_Public a OU_OccupationRent_DETAIL_Public - Pro použití musí být uvedené funkce pro danou externí aplikaci ve skautISu povoleny, jinak je nelze využívat a data získávat.

[TR12399] WS: Nové funkce pro zobrazení údajů o vzdělávacích akcích (programátoři | webové služby) - Vytvořeny nové funkce webových služeb, které lze volat z externích aplikací „anonymně“ (bez nutnosti přihlášení) a díky tomu vyhledávat a zobrazovat údaje o vzdělávacích akcích, které jsou ve stavu „zveřejnit“ a tedy se mají zobrazovat v databázi vzdělávacích akcí pro zájemce o účast. - Hlavní funkce, které lze takto použít: EV_EventEducation_ALL_Public, EV_EventEducation_DETAIL_Public, EV_EventEducationCourse_ALL_Public, EV_EventEducationCourse_DETAIL_Public a EV_EventEducationCourseTerm_ALL_Public. - Pro použití musí být uvedené funkce pro danou externí aplikaci ve skautISu povoleny, jinak je nelze využívat a data získávat.

opravy:

[TR12454] Karty: Prodloužen čas a provedeny výrazné optimalizace procedury na generování podkladů pro výrobu nových členských karet. (nasazeno: 3.3.2015)

[TR12482] VzA: Opravena chyba znemožňující zobrazení detailů o vzdělávací akci zadané do skautISu. (nasazeno: 2.3.2015)

[TR12477] WS: Vyřešena chyba a doplněny nové vstupní i výstupní parametry do anonymních funkcí WS pro vzdělávací akce - EventEducationAllPublic, EventEducationCourseAllPublic a EventEducationCourseTermAllPublic. (nasazeno: 2.3.2015)

skautis/nove-verze/8-4-5.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)