Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:7-6-1

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

skautis:nove-verze:7-6-1 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== skautIS (verze 7.6.1) ======
 +<faicon fa fa-calendar-check-o>​ do provozu nasazena: 24.7.2014 v 0.51 \\
 +<faicon fa fa-code-fork>​ **číslo verze: 7.6.1.29748 | součástí je: ImportSFN 2.0.5316.20252 a StorageManager 2.0**
 +
 +=== Význam ikon v change logu: ===
 +
 +// <faicon fa fa-plus-square fa-blue> Nově přidaná funkce <faicon fa fa-check-square fa-green>​ Vylepšení či změna funkčnosti <faicon fa fa-bug> Oprava chyby <faicon fa fa-exclamation-circle fa-red> Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) <faicon fa fa-question-circle fa-orange>​ Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) //
 +
 +====nové funkce:====
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue> [TR10777] STS: Podpora pro hlasové tarify obsahující i datové zvýhodnění
 + ​(Uživatelé STS a ADMIN-STS | Objednávky čísel a Administrace tarifů)
 + - V rámci STS je možné volit i hlasové tarify, které obsahují přímo v sobě i datové zvýhodnění. V takovém případě je toto datové zvýhodnění rovnou vybráno.
 + - Pokud si uživatel vybere tarif obsahující hlas+data, automaticky se mu aktivuje v tarifu obsažený datový balíček a příslušným způsobem se přenastaví možnosti používání datových přenosů.
 + - V nastavení telefonního čísla jsou vidět všechny potřebné podrobnosti.
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue> [TR10768] STS: Zaveden nový způsob navyšování FUP s více variantami
 + ​(Uživatelé STS | Moje STS > Detail čísla > tlačítko Navýšit FUP)
 + - Nově je možné v rámci zpoplatněného navyšování vyčerpaného FUP limitu dat žádat o navýšení o několik velikostí dat.
 + - Uživatel si jednoduše vybere požadovanou velikost navýšení FUP (za odpovídající cenu dané velikosti) a požadavek potvrdí. Žádost o navýšení dat je možné i nadále provádět maximálně jednou za 24 hodin.
 +
 +====vylepšení:​====
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10748] Jednotky: Logo jednotky umístěno do pravého horního rohu při zachování UX pravidel formulářů.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10799] LoginPage: Upravena podoba základní přihlašovací stránky (obsahuje i odkazy na mobilní aplikace skautISu).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10682] Osoby a jednotky: V SLSK verzi skautISu se vynucuje při validaci PSČ vždy ve tvaru 5 číslic bez mezer (neumožňuje zadání cizích adres mimo SK, případně CZ formát).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10772] Osoby: Do dalších údajů osoby bylo přidáno místo narození - výběr ze seznamu (bude mít význam v budoucnu u některých agend vůči státu).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10734] VzA: Při zadávání lokality konání vzdělávací akce je možné využít našeptávání Smartform pro zadání celé adresy.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10770] STS: Centrálně nastaveny volby ohledně souhlasů/​nesouhlasů s marketingem a zjišťováním platební morálky, neboť tyto volby jsou TM stejně nastavovány vůči všem číslům v STS a ne jednotlivě (nastavení je pevné v rámci PDF formulářů).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10741] STS a Časopisy: Generované faktury nově obsahují identifikaci i pomocí spisové značky zapsané u soudu v Praze. ​
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10736] VzA: Sledování historie změn - tabulky termínů, umístění a kurzů + související procedury.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10735] VzA: Došlo k oddělení detailové stránky v modu read-only a edit do samostatných stránek.
 +
 +====opravy:​====
 +<faicon fa fa-bug> [TR10649] Kvalita: Opraven překlep v názvu sloupce tabulku "​Fluktuace oproti předchozímu období"​ na stránce souhrnných výsledků cizích jednotek.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10767] Kvalifikace:​ Opraveno zobrazování/​skrývání tlačítek pro stažení a nahrání scanů dekretů u osob.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10888] GA: Opraveny odkazy v ústřední správě domén, aby bylo možné se dostat na detail domén a provádět jejich změny a schvalování.
 +
 +====systémové úpravy:​====
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10727] Systém: Přepracován nástroj pro migraci a úpravy dat a úložišť skautISu, vydán jako StorageManager.
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10771] STS: Upravena aplikace pro import faktur ze SFN do skautISu - nově upozorňuje i na telefonní čísla, která jsou ve skautISu aktivní, ale ve fakturaci už nejsou.
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10681] Moduly: Možnost vypnout používání členských karet ve skautISu - skryjí se příslušné agendy u osob, v registraci i zprávy (využívá SLSK verze).
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10680] Moduly: Možnost vypnout agendu nucené správy - skryje příslušné záložky i informace týkajících se nucené správy jednotek (využívá SLSK verze).
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10683] Lokalizace: Připraveny nové balíčky pro lokalizaci skautISu (bude následovat aktualizace slovenské verze).
 +
  
skautis/nove-verze/7-6-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)